«Перший» запроваджує рубрику «Бліц-інтерв’ю», у якій розповідатимемо про найактуальніше, із перших вуст. Сподіваємось, вам буде цікаво!
Ранкова новина про те, що у Луцькому підприємстві електротранспорту знову зміна керівництва, і зацікавила, і здивувала. Які причини й передумови такого рішення – ці запитання адресуємо першому заступнику Луцького міського голови Григорію Недопаду, якого зустріли у місті в обідню пору.
- Ігоря Грицюка, попереднього керівника, звільнили. Думки різні – хтось казав, що даремно, а хтось переконував – «він дійсно заслужив». Якими були реальні причини?
- На це було кілька причин: спочатку вже колишній керівник був задіяний у судовому процесі за незаконне звільнення працівника, якого все таки поновили на роботі. Також міська рада отримала погодження від Мінтрансу щодо його звільнення й на підставі цього було видане розпорядження виконувача міського голови про звільнення Ігоря Грицюка з посади директора ЛПЕ.
- Новопризначений керівник уже очолював тролейбусне депо кілька років тому і ось його повернули знову…
- Так, на підприємство прийшов «старий-новий» керівник Володимир Пуц, якому за його попередньої каденції вдалося скоротити податкові борги з 12,5 мільйонів гривень до дев’яти мільйонів… Він показав результат, люди його поважають, вчора він був офіційно представлений виконуючим обов’язки директора ЛПЕ, працівники дякували за те, що нарешті повернули керівника, з яким комфортно працювати. Ми робимо все, аби добре було в першу чергу лучанам, а не окремим бізнесовим групам. Вже сьогодні Володимир Пуц зустрічався із начальником управління транспорту і зв’язку Луцької міськради, у них налагодилась співпраця, якої до цього не було… Це нонсенс, але кажу, як є… За попереднього керівництва зі Статуту підприємства була вилучена контролююча норма, і ми хочемо її повернути, аби управління транспорту таки мало право відстежувати діяльність тролейбусного депо.
- Стан підприємства нині справді плачевний?
- Воно і надалі дотується з міського бюджету, самостійно заробляє небагато… Найболючіша проблема ЛПЕ – рухомий транспорт, тролейбуси застарілі, є частина нових, але більшість потребує капітального ремонту, а то й заміни… Однак старі тролейбуси, які теж їздять містом, безпечні, бо, на щастя, на підприємстві працюють інженери з золотими руками, які підтримують їх технічний стан роками.
- Що буде з вартістю квитка? Зі зростанням ціни у маршрутних таксі люди і справді почали рахувати гроші й ще більше економити…
- Ми це розуміємо, тому поки збільшувати ціну квитка в електротранспорті не будемо, хоча зі сторони попереднього керівника така ініціатива була, та вона збіглася зі зростанням вартості проїзду у маршрутках. До речі, це призвело до того, що пасажиропотік у тролейбусах зріс на 25 відсотків, відповідно і прибутки Луцького ДЕПО не набагато, але зросли, відтак поки зарано говорити про збільшення плати за проїзд у тролейбусах.
Першого заступника Луцького мера перехопила на вулиці Ірина Костюк
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.