Немає політичної кризи, вона надумана, - Сергій Шкода

Немає політичної кризи, вона надумана, - Сергій Шкода

Депутата Луцькради Сергія Шкоду часто можна зустріти на благодійних заходах. Маючи власний бізнес – підприємство «Бош-Тепло», він не цурається допомагати тим, хто цього потребує. Навіть якщо мова йде не про його округ і далеко за межами міста. Сергій Шкода – у минулому військовий, зараз же набуту на службі витримку застосовує у вирішенні проблем громади, при чому вдало. Сьогоднішнє бліц-інтерв’ю «Першого» за чашкою ароматної кави саме з ним.

- Ви - депутат міської ради, який, окрім свого округу, дбає і про інші райони міста. Нащо вам це?

- Це потрібно мені, насамперед, як людині. Робити добро для мене - це (задумався, - Авт.) не те що хобі, це покликання душі, бажання змінити щось на краще. Я отримую від цього задоволення. Тоді відчуваю, що потрібен суспільству. Для того я і йшов у депутати, щоб бути корисним людям. І тепер мешканці мого округу добре знають, хто є їхнім депутатом. Мій 13-ий округ – це вулиці Стрілецька, Гулака-Артемовського, Привокзальна, Арцеулова. Також біля 9-ої школи, яка фактично не є моїм округом, я посприяв, щоб облаштували шкільне подвір’я бруківкою за бюджетні кошти. На окрузі роботи вистачає, починаючи від дитячих, спортивних майданчиків. На Привокзальній уже зроблені двори, частково і на Стрілецькій. Основне, над чим я працюю зараз, це військові гуртожитки, а саме намагаюся добитися, щоб їх передали у комунальну власність міста та в подальшому люди мали змогу їх приватизувати.

- Ви ж сам військовий, тому добре знаєте цю проблему зсередини.

- Так. Проблема їхня у тому, що люди кинуті напризволяще. Дуже важко приймалося рішення міської ради. Уже рік затягується справа у Міністерстві оборони. Розумію, що це складна процедура, бо мова йде про державне майно. Підключив уже до цієї справи нардепа Ірину Констанкевич, завдяки якій стало відомо, що до Міноборони навіть не надходило рішення Луцької міської ради. Все ж ми надіслали напряму це рішення. На щастя, хоча б якийсь рух у цьому напрямку пішов.

- Родом Ви із села Хряськ Маневицького району. Знаємо, що і туди дісталася Ваша рука благодійника.

- У мене часто виникають спонтанні ідеї. Якось я їхав повз свою рідну школу, а у дітей була фізкультура і вони гралися одним м’ячем. У розмові з директором школи з’ясувалося, що там дійсно немає необхідного спортивного інвентаря. Вирішив їм  допомогти в знак вдячності за те, що навчали мене тут. Якби ви бачили очі дітей, яким я це подарував, жодна камера не зафіксує тих емоцій, а вони безцінні. Так, мені пощастило вийти із села і добитися чогось у житті. Я можу витрачати гроші на Канарах, але краще нехай вони йдуть на добру справу. Ми з родиною відпочиваємо в Україні.

- Що думаєте про депутатів-«відкликанців»?

- Усе «політичне» я не люблю коментувати, хоч і сам є політиком. Я працюю не для політики, а для блага громади. Це все піар, що з однієї сторони, що з іншої. Ситуація не на користь нікому. Процедура відкликання складна, невідомо, чи це відбудеться. Не знаю, чи та сторона, яка відкликає, вірить у кінцевий результат. Виборча система, яка змінилася напередодні виборів, заборонила йти самовисуванцем у депутати.

- Як думаєте, міській раді треба йти не перевибори?

- Ні, але перевиборів я не боюся, бо бачу, що займатися депутатською діяльністю у мене виходить. І це бачать лучани… Є більшість у міській раді, яка працює, місто продовжує жити, але нам не дають працювати.

- То який вихід із політичної кризи вбачаєте?

 - Немає політичної кризи, вона надумана. Хтось згідний, а хтось – ні. Хіба це політична криза? Те, що місто живе без міського голови, - це неправильно, але є людина, яка виконує його обов’язки. Наші опоненти загралися в політику і спекулюють на усіх сферах життя міста. Депутати повинні працювати конструктивно, у діалозі з громадою, а вже потім займатися політикою.

- Наболіле питання для лучан – сморід. Ви цікавилися цією проблемою?

- Звичайно, я не можу стояти осторонь, бо від цього страждають усі. Спочатку це виглядало як якась диверсія (посміхається . –Авт.)… А якщо серйозно, то треба розглядати цю проблему детально. Чому у Вересневому ніхто не здогадався зробити каналізацію за стільки років? На щастя, уже виділили кошти і завершується будівництво. Наступні питання до діяльності заводу, до районної, обласної влади, які не проконтролювали ситуацію.. Луцька міська рада жодним чином не пов’язана із заводом, бо це територія Луцького району, але через те, що від смороду страждають лучани, ми спрямовуємо кошти на закупівлю «хімії», яка зупиняє процес бродіння у відстійниках і знешкоджує неприємні запахи. А ці кошти могли б піти на розвиток міста

Смакувала кавою з депутатом Ірина Костюк


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (3)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Фотоспомин про липень – на світлинах луцького фотографа
Наступна новина Волинь заробила на ягодах понад 900 тисяч гривень
Останні новини
Схожі новини