Комісія Волиньради не визначилася з претендентом на посаду директора обласного тубдиспансеру

Комісія Волиньради не визначилася з претендентом на посаду директора обласного тубдиспансеру

Нагадаємо, у вересні обласна рада створила конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Першим оголосили конкурс на заміщення вакансій головних лікарів. Оголошення було опубліковане в газеті «Волинь-нова» 4 листопада цього року. Заявки на участь можна було подавати упродовж місяця.

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії.

На посаду головного лікаря Лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний онкологічний диспансер» претендував Юрій Малімон. Він розповів, що працює в закладі з 1999 року. Наголосив на проблемах: в онкодиспансері - зношена апаратура, а приміщення потребує капітального ремонту, який "потягне" на 11,5 млн грн.

Претендент заявив, що працюватиме на те, аби підняти диспансер розвивався і не підтримуватиме ідеї об'єднання цієї специфічної лікарні з іншими. "Онкологія повинна працювати відокремлено", - каже пан Малімон. Він також повідомив, що з нового року співпрацю з онкодиспансером припиняє фонд "СТОПРАК", а тому в лікарні діятиме новий благодійний фонд.

Комісія рекомендувала сесії підтримати проект рішення Про призначення Малімона Ю.І. на посаду головного лікаря Лікувально-профілактичного закладу "Волинський обласний онкологічний диспансер".

На посаду головного лікаря Волинської обласної інфекційної лікарні претендувало двоє кандидатів: нинішній в.о. головного лікаря Руслан Морочковський та Сергій Левчук.

Пан Морочковський зауважив, що однією з найбільших проблем є потреба у ремонті та реконструкції приміщення лікарні, яке не адаптоване під інфекційну. На оновлення обладнання, за підрахунками Руслана Морочковського потрібно до 20 млн грн. Головне гасло претендента на посаду головного лікаря: "Інфекційна лікарня повинна працювати у систмі невідкладної допомоги".

Сергій Левчук зауважив, що уявлення про лікарню має лише за публікаціями у ЗМІ. Він наголошував на необхідності провести оптимізацію в лікарні та на потребі залучення міжнародного досвіду і вдосконалення методів лікування.

Комісія рекомендувала сесії підтримати проект рішення Про призначення Морочковського Р.С. на посаду головного лікаря Волинської обласної інфекційної лікарні.

Найбільше дискусій тривало обговорення кандидатур на посаду генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Було двоє претендентів - нинішній керівник Сергій Ляшенко та Андрій Косій.

Сергій Ляшенко розповів про те, чого вдалося досягти упродовж року його керівництва. Йдеться про покращання харчування, забезпечення ліками, підвищення кваліфікації медперсоналу, залучення благодійних коштів в сумі понад 15 млн грн на поліпшення матеріальної бази лікарні. В майбутньому планується на базі закладу дитячий кардіоцентр, де будуть лікуватися діти з вадами серця з усієї України.

Про позитивні зрушення в роботі закладу за час керівництва Сергія Ляшенка говорили депутати Людмила Тимощук, Олександр Курилюк  та голова профільної комісії Олександр Зінчук.

Депутати Василь Столяр та Юрій Ройко пропонували не допускати пана Ляшенка до участі в конкурсі, оскільки, за їхньою інформацією, упродовж певного періоду  він поєднував бізнесову діяльність та керівництво комунальним закладом.

Пан Ляшенко зауважив, що припинити підприємницьку діяльність відразу після призначення його на посаду генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, завадили процедурні моменти і він діяв у рамках чинного законодавства.

Інший претендент Андрій Косій, який є лікарем-гігєністом за фахом, зосередив увагу членів комісії на своїх намірах навести дисципліну в закладі у плані  суворого дотримання санітарно-гігієнічвних правил.

Він також критикував практику використання гуманітарного обладнання, яке завозиться з-за кордону та наполягав на потребі забезпечення умов для точних лабораторних досліджень при встановленні діагнозів та лікування хворих.

Комісія рекомендувала сесії підтримати проект Про призначення Ляшенка С.В. на посаду генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Комісія не підтримала жодного з претендетів на посаду генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання. Тому на цю посаду оголосять повторний конкурс.

Усі  голосування стосовно кадрових рішень відбувалися в закритому режимі, відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Питання про призначення лікарів розглядатиме ще й профільна комісія обласної ради.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Півсотні приватних будинків у Луцьку залишилися без світла
Наступна новина У Володимирі знову знайшли місце, де «живе» сміття
Останні новини
Схожі новини