Lyubov Shekel 17:38 www.facebook.com 0
1

Півтори сотні дітей, які живуть біля скандального ветсанзаводу, цього літа безкоштовно оздоровлять

150 дітей, які проживають на прилеглих до ковельського ветсанзаводу територіях, безкоштовно оздоровлять цього літа. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні ТЕБ НС. Про це повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик у себе на сторінці у Фейсбук

Очільник області зазначив, що на засідання ТЕБ НС просив уже завтра запустити в роботу котел, нещодавно встановлений на території заводу, аби прямо на місці утилізувати кістки без шкоди для довкілля. 
Окрім того, запевнив, що візьме під власний контроль проведення незалежної експертизи для визначення якості води (мова про воду в колодязях), бо хоче знати, чи хтось навмисне нагнітає ситуацію, чи приховує факти. 
Цього вимагає громада і вкрай необхідно якомога швидше виготовити проектно-кошторисну документацію щодо розробки проекту з ліквідації наслідків техногенної катастрофи на території ветсанзаводу. 
"І найважливіше - градус спілкування традиційно був високим, але можна упевнено казати, що всі сторони налаштовані на роботу і на конструктив", - підсумував Володимир Гунчик.
Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар