ПриватБанк визнано одним з найбажаніших роботодавців року

ПриватБанк визнано одним з найбажаніших роботодавців року

Протягом 2017 року ПриватБанк прийняв на роботу понад 5 000 нових працівників.

ПриватБанк увійшов до топ-20 «Рейтингу роботодавців України» за результатами рейтингу міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Під час розрахунку рейтингу враховувались оцінки як шукачів, так і експертів ринку праці, а саме дослідження включало в себе декілька хвиль опитування. У ході опитування визначали, як українці обирають для себе роботодавців і які компанії вважають найпривабливішими та такими, що найбільше піклуються про працівників.

«ПриватБанк завжди керувався принципом, що перспективи та стабільність компанії безпосередньо залежать від кожного її співробітника, – говорить керівник напрямку «Трудові ресурси» ПриватБанку Ольга Хлиніна.

– Тому до підбору персоналу ми ставимося дуже відповідально. Соціальна відповідальність компанії, корпоративна культура, достойний рівень заробітньої плати й реальна можливість кар’єрного зростання – ось те, за чим приходять до нас на роботу».

На сьогодні штат ПриватБанку нараховує 21 400 працівників, із них майже 5 000 прийнято в 2017 році. Протягом року майже 4 000 працівників отримали кар’єрний рух, також цьогоріч у банку з’явилися нові професії: спеціалісти з активних операцій МСБ, спеціалісти зі споживчого кредитування та з обслуговування корпоративних VIP-клієнтів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцький «Кораблик» запрошує на ПередНаворочені корпоративні гоцалки
Наступна новина Шпигун у Кабміні: з'явилися подробиці
Останні новини
Схожі новини