Пропонують започаткувати премію облради для молодих науковців

Пропонують започаткувати премію облради для молодих науковців

З такою ініціативою виступив ректор Східноєвропейського національного університету ім. Лесі країнки Ігор Коцан, спрямувавши в обласну раду відповідне клопотання. Він вважає, що таке заохочення від представницької влдаи області мотивуватиме молодих вчених на проведення досліджень, що сприятимуть розвитку Волині та держави в цілому.

Разом з клопотанням пан ректор надіслав проект Положення про порядок призначення та виплати іменних стипендій обласної ради. В ньому пропонується виплачувати  стипендіату щомісячно кошти з обласного бюджету в сумі прожиткового мінімуму, або мінмальної заробітної плати.

Управління освіти, науки та молоді ОДА підтримує пропозицію університету та пропонує внести відповідні зміни до Регіональної комплексної програми розвитку освіти Волинської області на 2018-2022 роки. В управлінні вважають, що заснування премій облради молодим науковцям варто приурочити до 100-річчя Національної академії наук України.

Питання розглянула постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму. Депутати підтримують саму ідею заснування такої Премії, але рекомендують, щоб проект Положення розробило профільне управління ОДА та винесло його на розгляд комісії упродовж 2 місяців.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Історія лучанина, який живе в авто. ФОТО
Наступна новина Волинське подружжя має 50 онуків. ФОТО
Останні новини
Схожі новини