Реорганізація в СНУ. На базі факультету створять інститут

Реорганізація в СНУ. На базі факультету створять інститут
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки вирішили реорганізувати факультет інформаційних систем, фізики та математики, створивши на його базі навчально-науковий фізико-технологічний інститут та факультет інформаційних технологій і математики.

Про це 10 березня під час позачергового засідання вченої ради повідомив проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, пише сайт вишу.

Члени вченої також підтримали таку пропозицію щодо реорганізації.

У структурі навчально-наукового фізико-технологічного інституту вчена рада вирішила закріпити кафедру теоретичної та математичної фізики імені А. В. Свідзинського, кафедру експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій.

У структурі  факультету інформаційних технологій і математики закріпили кафедру прикладної математики та інформатики, кафедру алгебри і математичного аналізу, кафедру диференціальних рівнянь і математичної фізики, кафедру вищої математики та інформатики.

Зважаючи на розділення факультету, студентів спеціальностей 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 014 «Середня освіта (Фізика)» закріплять за навчально-науковим фізико-технологічним інститутом, а студентів спеціальностей 111 «Математика», 113 «Прикладна математика», 122 «Комп`ютерні науки», 014 «Середня освіта (Математика)», 014 «Середня освіта (Інформатика)» – за факультетом інформаційних технологій та математики.

Нагадаємо, також під час позачергового засідання вченої ради СНУ погодили кандидатуру проректорки з навчально-виховної роботи та комунікацій  –  доцентки Наталії Благовірної.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку хочуть додатково очищувати воду у навчальних закладах. Першою стане школа № 22
Наступна новина У Верховній Раді через коронавірус скасували відрядження нардепів
Останні новини
Схожі новини