Розповіли, коли і як зростуть зарплати вчителів

Розповіли, коли і як зростуть зарплати вчителів

До 2023 року мінімальний оклад педагогічних працівників має скласти чотири прожиткові мінімуми, – пише «Нова українська школа».

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час виступу перед Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів.

Зокрема, йдеться про перехідні положення нового законому “Про освіту”, в яких зазначено, що з 2018 до 2023 року посадовий оклад педагогічних працівників має зрости до чотирьох прожиткових мінімумів. Після 2023 рокувін складе три мінімальні заробітні плати, що передбачено Статтею 63 закону.

Також Лілія Гриневич заявила, що вже цьогоріч планується знову просунути педагогічних працівників у Єдиній тарифній сітці на один тарифний розряд.

“Реформа може відбутись тільки тоді, коли ми інвестуємо в наших освітян. І я про це говорила на всіх щаблях влади – на найвищих, у Кабінеті Міністрів. Тому що не можна вимагати підвищення кваліфікації, нових методів викладання, реалзіції академічної свободи, якщо ми не інвестуємо в нашого вчителя і нашого викладача”, – прокоментувала міністр.

Також Гриневич додала, що МОН хоче просунути в Єдиній тарифній сітці на один тарифний розряд і науково-педагогічних працівників, які працюють у вишах.

“Ви знаєте, що вже цього року ми просунули вчителів в Єдиній тарифній сітці на два тарифні оклади вверх і закрили дірку, яка була в Єдиній тарифній сітці між середньою та вищою освітою. Зараз сітка згармонізована. І на засіданні Кабінету Міністрів я підняла питання, що ми не можемо приводити до дисгармонії Єдину тарифну сітку, і нам потірбно посунути на один тарифний розряд догори так само науково-педагогічних працівників.

Тому зараз під час розгляду Бюджету ми стоїмо на позиції, що з 1 вересня нового навчального року це просування має стосуватися науково-педагогічних працівників у вишій школі”, – зазначила Лілія Гриневич.

#БудьПершим – підписуйся на нас у соцмережах : facebook instagram telegram youtube

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку на пішохідних переходах з'являться ліхтарі
Наступна новина На Покрову курсуватиме додатковий поїзд з Києва до Ковеля
Останні новини
Схожі новини