ТОП-10 найбільш популярних інтернет-видань Волині

ТОП-10 найбільш популярних інтернет-видань Волині

З приходом весни у медіа-середовищі Волині відчулось неабияке пожвавлення. Зокрема, у рейтингу найбільш популярних інтернет-видань регіону відбулись певні зміни.

Перший продовжує аналізувати рейтинги сайтів з «волинською» пропискою на основі відкритих даних сайту «Bigmir)net». Зокрема, у розділі «Рейтинг по групі ЗМІ та періодика» за останній тиждень вдалось зібрати дані та визначити ТОП-10 найбільш читабельних сайтів Волині, виключивши з рейтингу решту популярних всеукраїнських видань (ТСН, Сегодня, 24 канал, Цензор.net, і т.д.). Інформація збиралась протягом останніх 7 днів тижня, з врахуванням не лише щоденних хостів у робочі дні, а й у вихідні.

Так, на Волині діє півтора десятка сайтів, які позиціонують себе як інформаційні видання. Окремі з них є повноцінними ЗМІ, або ж зареєстровані, як інформаційне агентство. Тим не менше, як показують результати моніторингу відвідуваності –деякі сайти користуються непоганою популярністю у інтернет-читачів і створюють неабияку конкуренцію «рейтинговим ЗМІ».

Варто відзначити, що за останній тиждень активність інтернет-відвідувачів дещо зросла, у порівнянні з попередніми даними рейтингу. Про це, зокрема, свідчать дані статистики сайту «Bigmir)net». Таким чином, за кількістю середніх регіональних хостів (ІР-адреса мережі, яка видається провайдером або регіональним інтернет-реєстратором) ми визначили ТОП-10 волинських видань, які щодня виходять на першу сторінку рейтингу «Bigmir)net» по області. А себто – є найбільш популярними серед волинських інтернет-користувачів.

Отож, цього тижня за регіональними хостами (середня щоденна кількість відвідувачів з регіону), абсолютним лідером рейтингу лишається ІА «Волинські Новини» (4371), а от на друге місце вперше вирвалось видання Волинь24 (3816), посунувши ВолиньPost (3513) на третю сходинку.

Четверту позицію в рейтингу займає  мережа сайтів Район.in.ua (3085), а п’яте - Перший канал соціальних новин (1734), який закриває п’ятірку лідерів рейтингу регіональних інтернет-видань.

У другій п’ятірці теж відбулися кардинальні зміни. Зокрема, з минуло тижневих аутсайдерів вирвались видання Буг (1168) і Під прицілом(1092), які тепер займають шосту  і сьому позиції в рейтингу. Таким чином,  видання Конкурент (1059) посіло восьму сходинку, а Таблоїд Волині (1045) – дев’яту. Зрештою, закриває ТОП-1- найбільш читабельних видань Волині Волинська правда (808), яка опустилась з сьомого на десяте місце.

Таким чином, рейтинг регіональних видань очолює ІА «Волинські новини», а ВолиньPost посідає друге місце. Також у першій п’ятірці найбільш читабельних інтернет-видань Волинь24, Район.in.ua і Перший канал соціальних новин.

Такі ж зміни спостерігаються і в рейтингу волинських видань за показниками середньодобових загальних хостів (всеукраїнська та зарубіжна аудиторія).

Абсолютним лідером рейтингу залишається ІА «Волинські Новини» (32060),  друге місце - видання ВолиньPost (24424), а третє - Волинь 24 (21996).

Четверту сходинку в рейтингу посідає мережа сайтів Район.in.ua (17511), а п’яту - Під прицілом (9432). На шостому місці у рейтингу - Перший канал соціальних новин (9069). Сьому сходинку продовжує утримувати видання «Конкурент» (7107). Видання БУГ (7085) піднялось на одну сходинку, у порівнянні з минулим тижнем, і нині посідає восьму.  А закривають рейтинг «Таблоїд Волині» (6691) і «Волинська правда» (3383), які посіли дев’яте та десяте місце відповідно.

 

Також на першій стрічці часом з’являються такі регіональні інформаційні сайти, як Волинська служба новин, VIP.Volyn.ua, Радар та ще молоде видання Волинь.Online. Однак, їхні позиції дуже нестійкі.

Зрештою, серед інтернет-видань Волині найбільшою популярністю користуються такі видання, як: ІА «Волинські Новини», ВолиньPost, Волинь24, Район.in.ua, Перший канал соціальних новин, а також Під прицілом.

Також читачі можуть проголосувати за улюблене інтернет-видання в окремому рейтингу ЗМІ на сайті Перший.

Скріншоти рейтингу регіональних ЗМІ з сайту Bigmir)net за 5.03-11.03.2018р.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На передвиборних дебатах у Росії посварилися через Україну
Наступна новина «У цьому матчі ми раділи пропущеним голам!» - футболістка про гру з луцькою командою
Останні новини
Схожі новини