У Луцькій міській клінічній лікарні відкрили відділення екстреної допомоги

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрили відділення екстреної допомоги

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрили відділення екстреної медичноі допомоги. Приймальне відділення привели до стандартного зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням у відповідності до єдиного брендбуку урядового проєкту «EMERGENCY 2020» та реалізованого в рамках Національного проекту «Велике будівництво».

Відділення екстреної (невідкладної) допомоги має окремі коридори для пацієнтів, які потребують екстреної допомоги, та тих, стан яких не критичний. На вході до відділення розміщена простора зала рецепції. Збудовані палати тимчасового перебування пацієнтів, протишокова операційна, палати інтенсивної терапії. Є оглядові кабінети лікарів спеціалістів, діагностичні кабінети, – йдеться на сторінці лікарні.

Відділення укомплектоване необхідним лікувально-діагностичним обладнанням. За угодою з Державним підприємством «Медичні закупівлі України» отримали та встановили 64-зрізовий комп’ютерний томограф та рентген-діагностичну систему, внесли необхідні зміни у ліцензію з ядерної безпеки.

За власні кошти закладу закупили 2 дефібрилятори, 8 моніторів пацієнта, УЗД апарат, 3 кисневих концентратори, 4 аспіратори медичні, відеоларингоскоп, 3 електрокардіографи, лампу операційну, аналізатор гематологічний - загалом на суму 2,7 млн грн.

Персонал відділення пройшов сертифіковані курси з невідкладної медичної допомоги в рамках реалізації проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Будівництво розпочали в кінці серпня 2020 року, а закінчили - в кінці червня 2021. Процедуру введення об‘єкта в експлуатацію завершили 27 жовтня цього року.

Читайте також: У інфекційному шпиталі в Боголюбах оновили номери телефонів. Яка там ситуація

Фінансування відбувалось за рахунок субвенції з державного бюджету, Луцькою міською радою та власних коштів.

Щорічно в лікарні стаціонарно лікується 22 000 пацієнтів, 20 000 пацієнтів отримують амбулаторну спеціалізовану невідкладну допомогу, хірурги виконують близько 9000 оперативних втручань. 

Режим роботи лікарні безперервний – 7 днів на тиждень, 24 години на добу відбувається поступлення та виписка хворих. Загалом у нашому медичному закладі цілодобово чергують 12 лікарів різних спеціальностей і травмпункт. За день через приймальне відділення проходить до 170 пацієнтів.

За результатами аналізу закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу, проведеного USAID в рамках проекту «Підтримка реформи охорони здоров’я» Луцька міська клінічна лікарня отримала найвищу рейтингову оцінку серед закладів області.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У інфекційному шпиталі в Боголюбах оновили номери телефонів. Яка там ситуація
Наступна новина Розшукують волинянку, яка зникла ще 10 жовтня
Останні новини
Схожі новини