У Луцькраді пояснили, чому керівником відділу став 23-річний випускник вишу

У Луцькраді пояснили, чому керівником відділу став 23-річний випускник вишу
Владислав Троць. Джерело фото: http://lutsk-ntu.com.ua/uk

Нещодавно посаду начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради зайняв 23-річний Владислав Троць.

Тоді депутат міської ради Павло Данильчук цікавився, чим керувався в.о. міського голови Григорій Пустовіт, ухвалюючи це рішення. Той зазначив, що інших кандидатів не було.

Тому "Конкурент" звернувся до міської ради із запитом, з проханням пояснити, які були вимоги до кандидата під час конкурсу.

У відповіді йдеться, що конкурс відбувся 11 липня. До кандидата висували такі вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційний рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування (будівництво та архітектура, право), стаж роботи за фахом на службi в органах мiсцевого самоврядування та/або державнiй службi на керiвних посадах не менше як три роки або стаж на керiвних посадах в iншiй сферi управлiння не менше як п'ять poків. Рекомендована пiслядипломна освiта у галузi знань "Державне управлiння". До участі в конкурсі надійшла лише одна заява.

"Кандидат на посаду успiшно склав письмовий iспит та пройшов спiвбесiду, у зв'язку з чим був рекомендований конкурсною комiсiєю для призначення на посаду начапьника вiддiлу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради", – йдеться у відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про нового очільника держархбудконтролю Луцькради


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Лисий та худий: у Луцьку врятували виснаженого собаку. ФОТО
Наступна новина На Волині просять допомогти підлітку здолати саркому
Останні новини
Схожі новини