У Луцьку на місці аварійних будинків може з'явитися багатоповерхівка

У Луцьку на місці аварійних будинків може з'явитися багатоповерхівка

Виселити мешканців будинків на вулиці у центрі Луцька, які живуть без газу, водопостачання та каналізації, у нові квартири та побудувати на місці аварійних будинків багатоповерхівку хоче один із луцьких забудовників.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру 20 вересня, – пише ІА «Волинські новини».

Депутати розглянули звернення мешканців будинків № 10б, 10в та 12 на вулиці Варварівка щодо надання дозволу на приватизацію земельної ділянки для обслуговування будинків.

Як повідомив начальник управління земельних ресурсів міськради Сергій Шабала, раніше було відмовне рішення щодо приватизації ділянки, оскільки згідно з генпланом, на ділянці передбачена багатоквартирна житлова забудова.

Голова наглядової ради ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Віктор Чорнуха повідомив, що вже готовий інвестиційний проект і він готовий надати кожній з родин, які мешкають у цих будинках, нове житло. Наразі будинки аварійні і в центрі міста (вулиця розташована поблизу вулиць Задворецької та Клима Савура) люди живуть без води, газу та каналізації. Він запевнив, що зустрічався з усіма мешканцями і готовий їх виселити, надавши житло там, де вони бажатимуть. На вказаній ділянці він готовий побудувати багатоквартирний будинок, згідно з генеральним планом.

Сергій Шабала зазначив, що, якщо Віктор Чорнуха придбає будинки без земельної ділянки, він зможе використовувати ділянку для багатоквартирної житлової забудови.

Голова комісії Євгеній Ткачук зауважив, що міськрада може зобов’язатися надати земельну ділянку забудовнику, а той «розрахується з місцевими мешканцями квадратними метрами».

Присутні на засіданні комісії мешканці будинків на вулиці Варварівка підтвердили, що їм потрібна не земельна ділянка, а нормальні нові оселі.
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У якій частині овочів накопичується найбільше нітратів і чому їх потрібно викидати
Наступна новина З наступного року фінансування охорони здоров'я зросте до 112,5 млрд грн
Останні новини
Схожі новини