У Луцьку презентували багатотомник зі свідченнями активістів Майдану

У Луцьку презентували багатотомник зі свідченнями активістів Майдану

365 фотографій, 250 громадських діячів, 127 спогадів. У Луцьку презентували багатотомник із свідченнями очевидців та учасників Революції Гідності.

Наклад видання складає дві тисячі примірників. Його неможливо придбати, але можна безкоштовно завантажити в електронному варіанті.

Ініціатори - інститут національної пам'яті розповсюджуватиме друковане видання у навчальних закладах, аби учні та студенти вивчали історію Євромайдану з перших уст та продовжували її творити зараз.

Видання складається з 25 розділів – за кількістю регіонів України, які розташовані в алфавітному порядку. Цього року світ побачив перший том, до якого увійшли регіони, починаючи з Автономної Республіки Крим до Луганської області. У книзі - спогади 12-ох волинян, очевидців Євромайдану.

Один із них - керівник проекту 12 канал Володимир Пащенко. Аби поговорити із журналістами про книгу, на канал завітала ідейна натхненниця видання.

На основі зібраних спогадів започаткована серія друкованих видань «Майдан від першої особи». У 2015 році вийшов перший випуск серії «45 історій Революції Гідності», у 2016 році другий – «Мистецтво на барикадах».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (1)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Білі хакери проти чорних: як знайти і залатати пробоїну в кіберзахисті компанії
Наступна новина У Луцьку презентували книжку про Майдан
Останні новини
Схожі новини