У Луцьку з’явилася настільна гра «Луцький пан». Що це таке? Де взяти?

У Луцьку з’явилася настільна гра «Луцький пан». Що це таке? Де взяти?

Луцьк віднедавна має свою настільну гру. Видала її компанія з Івано-Франківська, долучився до ідї місцевий бізнес, бо гра вчить заробляти гроші.

Ідея належить хлопцям з Івано-Франківська. Три роки тому Сергій Матусов та Владислав Пендорак вирішили створити цікаву гру про рідне місто. Так народилася настільна гра «Франківський пан» - про Франківськ, його історію та його героїв.

Гра гарно пішла в люди, а відтак вони пішли далі – і стали робити такі ж продукти для інших регіонів. Так постав проект «Величний пан». Нині охопили 11 областей та одне місто в Польщі. На черзі – Луцьк.

Гра вже побачила світ і продається в місті.


 

Особливості. Гра не має вікових обмежень, розрахована на школярів від 8 років і далі. Передбачає участь 2-5 гравців. Займе 1-3 години часу. Вона вчить мислити логічно, заробляти гроші, орієнтуватися у місцевому бізнесі і знати історію свого міста, зокрема – Луцька.

Основа гри – карта, на якій зображені ключові підприємства Луцька (провідні бізнес-компанії – такі. як «Дмитрук», «Луцьксантехмонтаж №536», «Вілія», «Благомед», «Тигрес» та інші)  та пам’ятки (кірха, замок, синагога тощо).

Ігрові персонажі – це фігурки окремих персонажів, які мали стосунок до історії Волині. Наприклад, князь Любарт Гедимінович, Єлизавета Гулевич, фундаторка Луцького братства,  Бравий солдат Швейк, сатиричний персонаж Гашека, пам’ятник якому є на одній з центральних міських вулиць, та деякі інші.

***

Хто такий Луцький пан? Луцький пан бродить містом. Черпає натхнення з історії та сучасності. Він знає героїв минулого і героїв сьогодення, які творять історію нині. Кожен може побути Луцьким паном, граючи у цю гру. У пана є гроші: на купюрах зображений Луцький замок, але це не 200 грн)) та інші пам’ятки, його портрет, їх видав «Панський державний банк» і їх можна заробити у ході гри. Гроші у грі називають «гриваки».

***

Хто виграв? Луцьким паном стай той, хто отримати у своє володіння 6 контрольних веж. Він має збудувати своє панство, може купувати луцькі підприємства. Але повинен платити і «данину». Задача – залишитися при грошах і вибити всіх інших гравців.

***

На чиї гроші? Гра видана компанією «Величний пан», кошти у неї інвестували волинські компанії, логотипи яких зображені на карті для гри. Підтримала проект і Луцька міська рада. Гру презентуватимуть під час заходів до дня міста.

***

Ціна? Настільна гра «Луцький пан» коштує 800 грн. Має презентабельний вигляд і годиться як дарунок чи сувенір.

***

Де вже можна купити? Зараз гра є  луцьких барбершопах GC, в мережі Kava Avenu. Можна купити її і безпосередньо на сайті виробників grandpan.me


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцьким учням при вході до школи мають міряти температуру, – головна освітянка
Наступна новина У Луцьку розробили нові тарифи на тепло та гарячу воду
Останні новини
Схожі новини