У Польщі для українців відкрили безплатні курси з ІТ-технологій

У Польщі для українців відкрили безплатні курси з ІТ-технологій

Нещодавно Cisco Networking Academy спільно зі своїм освітнім партнером, університетом інформаційних технологій та менеджменту у Жешуві (УІТМ), запустили програму Start IT – Cisco4Ukraine. Вона розроблена для біженців з України, які хочуть розвивати свої цифрові навички.

Метою програми є навчання 10 000 осіб впродовж наступних 2 років. Start IT є частиною програми Cisco Country Digital Acceleration (CDA) у Польщі.

Курси за програмою Start IT – Cisco4Ukraine охоплюють два напрямки: Кібербезпека та Програмування, а незабаром до них приєднаються: Аналітика даних та Комп'ютерні мережі. Курси проводять українською мовою.

Start IT підтримує програму Cisco Country Digital Acceleration (CDA) у Польщі. CDA – це довгострокове стратегічне партнерство з національними та регіональними урядами, ключовими економічними секторами та академічними спільнотами, щоб допомогти прискорити програму оцифрування країни та відкрити нові можливості для країни, її бізнесу та громадян. Cisco CDA працює у понад 40 країнах світу, а віднедавна також у Польщі.

«Наша програма CDA в Польщі базується на 3 ключових стовпах: посилення національної кібербезпеки, цифрова трансформація ключових галузей і розвиток цифрових навичок. Ми твердо віримо, що запуск програми Start IT, на додаток до існуючих ініціатив, реалізованих Cisco Networking Academy, допоможе створити резерв талантів з відповідними цифровими навичками, необхідними для цифрової трансформації», — сказав Гай Дідріх, віце-президент із глобальних інновацій у Cisco.

Start IT - Cisco4Ukraine: від базових до спеціалізованих курсів

На базовому рівні програма Start IT розроблена для людей, які тільки починають вивчати нові технології або розглядають можливість зміни своєї кар’єри на таку, де цифрові компетенції є важливими. На спеціалізованому рівні програма орієнтована на ІТ-фахівців, зацікавлених у підвищенні своєї професійної кваліфікації та може допомогти їм отримати нові сертифікати.

«Метою програми Start IT є формування базових навичок та обізнаності у сфері кібербезпеки, а також розвиток цифрових компетенцій і можливість кар’єри в ІТ-секторі. Нові можливості для професійного розвитку особливо важливі для українських жінок, які були змушені залишити поточну роботу та шукають відповідного затруднення», – зазначив Пшемислав Каня, генеральний директор Cisco у Польщі.

«Наразі ми завершуємо пілотне навчання в рамках Start IT, яке тривало з вересня 2022 року по січень 2023 року. Його метою було зібрати цінний досвід та адаптувати навчальну пропозицію до потреб ринку та можливостей слухачів. Понад 700 осіб взяли участь у цьому навчанні», – додав проф. Тадеуш Помянек, президент УІТМ.

«Для нас важливо, що таким чином ми можемо підтримати процес формування освічених кадрів для незалежної України. Ми бачимо, що слухачі з ентузіазмом сприймають програму, і багато хто каже, що це для них початок нового життя».

Програма доступна безкоштовно на всіх рівнях через платформу Skills For All і має на меті навчити 10 000 людей за останніми зобов’язаннями Cisco Networking Academy в Європі, Близькому Сході та Африці (EMEA).

10 мільйонів людей на території EMEA пройдуть навчання в галузі ІТ та кібербезпеки

Cisco Networking Academy, яка нещодавно відзначила своє 25-річчя, має на меті впродовж наступних 10 років навчити 25 мільйонів людей у ​​всьому світі цифровим навичкам і кібербезпеці, у тому числі 10 мільйонів у регіоні EMEA, і підготувати їх до найзатребуваніших вакансій на ринку працевлаштування. На сьогодні курси Cisco Networking Academy відвідали понад 17,5 мільйона людей з усього світу, у тому числі понад 310 тисяч із Польщі, таким чином покращуючи свої цифрові навички. 95% людей, які пройшли сертифікаційні курси Cisco, під час опитування зазначили, що завдяки цим курсам отримали роботу або можливість продовження освіти.

Cisco Networking Academy є однією з найтриваліших навчальних програм у галізу ІТ в світі. Академія пропонує високоякісні курси в галузі ІТ та кібербезпеки, надаючи учасникам можливості практичного навчання через освітню платформу та за допомоги інструкторів у 190 країнах. Через екосистему партнерів програма також охоплює громади, які могли б мали труднощі з набуттям нових компетенцій і навіть ризикували б стати цифровим виключенням.

ПРО УІТМ:

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві є найбільшим недержавним університетом Підкарпаття. У жовтні 2022 року разом з аспірантами в УІТМ розпочали навчання понад 6500 студентів, у тому числі понад 2100 іноземців. У рамках польськомовного та англомовного навчання студенти навчаються за 16 напрямами навчання у рамках 4 колегіумів.

Цього навчального року в УІТМ навчається близько 1 000 осіб з України, а кількість усіх українських випускників УІТМ перевищує 3 000.
Понад 80% українських студентів УІТМ обирають навчання на бакалавраті, українці найчастіше - також близько 80% - навчаються на польськомовних напрямках навчання, близько 20% обирають навчання англійською мовою.
Найчастіше студенти з України обирають такі спеціальності, як Інформатика, Логістика, Комп'ютерна графіка та Менеджмент.

У 2000 році у стінах УІТМ була створена перша регіональна Cisco Networking Academy в Польщі, яка в результаті динамічного розвитку швидко стала другою за величиною академією Cisco в Європі.

У 2003 році, як перший навчальний заклад у Польщі (й один із кількох у Європі), УІТМ отримав статус Cisco Academy Training Center, взявши під опіку понад 500 академій Cisco, що працюють у Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Україні, Словаччині і Чехії. У 2018 році УІТМ отримав нагороду за кращого партнера в програмі Cisco Networking Academy в регіоні. Цією престижною відзнакою були нагороджені лише три університети Європи.

 

Про Cisco:

Cisco (NASDAQ: CSCO) є світовим лідером у сфері інтернет-технологій, які трансформують програми, захищають дані, трансформують інфраструктуру та об’єднують команди по всьому світу. Дізнайтеся більше на www.newsroom.cisco.com. Cisco та логотип Cisco є зареєстрованими товарними знаками Cisco та/або її філіалів у США та інших країнах. Повний список торгових марок Cisco доступний на веб-сторінці: www.cisco.com/go/trademarks. Торгові марки третіх осіб є їхньою власністю.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Сьогодні знеструмлять частину Луцька
Наступна новина За три місяці до пунктів незламності на Волині звернулося понад 13 тисяч людей
Останні новини
Схожі новини