У райцентрі на Волині перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у маршрутках

У райцентрі на Волині перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у маршрутках

У місті на Волині перевізники збираються збільшити вартість проїзду у маршрутках.

Відтак, у Нововолинську пропонують ціну 5 гривень, – пише БУГ

2-го листопада на сайті Нововолинської міської ради оприлюднений регуляторний акт – проект рішеннявиконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

На даний момент проїзд становить 4 гривні по місту та 7 – до селища Благодатне, дачного масиву «Прикордонник» та шахти №9. 

Відповідно до проекту рішення регуляторного акту планують втсановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі:

– на маршрутах № 1, 2, 2а, 6, 8 – 5,00 грн.;
– по маршруту № 13 «АС Нововолинська – смт. Благодатне» – 7 грн;
– по маршрутах №4 «6-ий М-н – дачний масив Прикордонник» – 12 грн, № 4а «Пожежна площа – дачний масив Прикордонник» – 9 грн;
– по маршруту № 14 «5-ий Мікрорайон – шахта №9» – 7 грн, від пожежної площі – 5 грн.

Читати також: «7 гривень за проїзд нас не врятують», - луцький перевізник

В аналізі регуляторного впливу проекту рішення зазначають, що тарифи необхідно відкоригувати з огляду на наступні чинники. 

«За період дії рішення змiнилися умови виробничої дiяльностi та реалiзацiї послуг, що не залежать вiд господарської дiяльностi перевiзникiв, а саме: зросли цiни та тарифи на мастильнi матеріали (вартість дизельного палива, яка закладена у діючих тарифах на автобусних маршрутах становить 27,00 грн.), запчастини, шини, акумуляторнi батареї, послуги стороннiх організацій.

Відповідно до п.1.6 Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175, перегляд рівня тарифів повинен здійснюватись у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації Послуг, що не залежать від господарської діяльності Перевізника, в тому числі в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%.

Читати також: У луцьких маршрутках може зрости вартість проїзду, - відповідь мерії

Таким чином, існує необхідність розробити регуляторний акт, прийняття якого дасть змогу стабілізувати роботу перевізників, що зайняті у сфері пасажирських перевезень, та забезпечити регулярність руху автобусів на міських маршрутах, підвищить якість надання послуг з перевезень пасажирів», – йдеться в документі.

Детільніше з проектом рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на сайті міськради або у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№418, тел. 3-26-50.

Просять подавати зауваження та пропозиції до проекту в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (02.11.2018) на адресу розробника: місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет 418. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцька компанія «Modern-Expо» обладнала новий магазин Rozetka
Наступна новина «Не шукайте кобиляче молоко, краще вакцинуйтеся», - Єремеєва про лікування кашлюку
Останні новини
Схожі новини