У Луцьку підлітків навчають домедичної допомоги та правилам інформаційної безпеки

У Луцьку підлітків навчають домедичної допомоги та правилам інформаційної безпеки
Фото: Суспільне Луцьк

У Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки функціонує клуб для підлітків в умовах війни. Учасники, яким від 11 до 15 років, безплатно навчаються домедичній допомозі, правилам інформаційної безпеки та комунікації з однолітками.

Як розповіла Суспільному організаторка клубу "Підлітки в умовах війни" Катерина Артемук, заходи, які відбуваються уже впродовж місяця, проводять в інтерактивно-ігровій формі. З її слів, підлітки навчаються не лише орієнтуватися в соціальному й інформаційному просторі, але й можуть перезавантажитися серед однолітків.

На одному з занять клубу, яке відбулося 16 червня, організаторка Катерина Артемук розпочала зустріч зі знайомства із новими учасниками, серед яких майже 40 % – це діти-переселенці. Говорить: унікальність осередку полягає в тому, що подача інформації не має послідовності, тому ніколи не пізно доєднатися до клубу іншим учасникам.

Підлітків навчають корисних речей, – каже організаторка.

"Якщо якась НС – потрібно надати домедичну допомогу. Чи може дитина це зробити? Наші діти виявилися абсолютно не готові до війни. Ми додаємо національно-патріотичне виховання, щоб вони розуміли історичні процеси", – каже Катерина Артемук.

На занятті з домедичної допомоги фельдшер з медицини невідкладних станів Тарас Кузьменко навчав школярів основам зупинки кровотеч.

"Навчання – як нема дорослих нікого, як зробити правильно і допомогти собі чи комусь?! Будемо робити імпровізовані джгути з косинок, показувати, як цими бинтами користуватися", – говорить медик.

Заняття у бібліотеці в Луцьку відбуваються о 14:00 щочетверга і щосуботи.

Читайте також: Волинські нацгвардійці навчали захисту та тактичній медицині дітей. ФОТО

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Смерть на війні – це не найгірший спосіб померти»: історія фельдшера Олексія Кушнєра з Луцька
Наступна новина У Луцьку мопедист на пішохідному переході збив двох школярок
Останні новини
Схожі новини