Lyubov Shekel 16:34 pravda.lutsk.ua 0
2

У Волинському військовому ліцеї «випустили» майбутніх захисників України

3 червня відбулися Урочисті заходи з нагоди 16-го випуску ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє "Волинська правда".

Цього року документи про закінчення ліцею отримали 213 випускників, 150 з яких пройшли профвипробування і готові до здобуття подальшої освіти у вишах сектору оборони та національної безпеки. 

Випускників із знаменною у їх житті подією – отриманням документів про закінчення ліцею привітали начальник Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк, заступник голови Волиньради Роман Карпюк, військовий комісар Волинської області Роман Кулик, начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, інші представники влади та силових структур Волині.

"Ця кількість випускників яскраво свідчить про патріотизм і відданість державі цих молодих людей, які в час, коли наша держава веде війну, яка наназивається АТО, обрали своїм життєвим кредо захист Вітчизни", – зауважив начальник Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк. 

Найкращі педагоги та вихованці ліцею отримали нагороди та відзнаки. Також юнаки – вихованці та випускники ліцею продемонстрували присутнім свою майстерність і вправність у рукопашному бої.

Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар