У ЄС заборонили в'їзд із деякими видами собак

У ЄС заборонили в'їзд із деякими видами собак

Інколи ваш домашній улюбленець не може вас супроводжувати у поїздках в інші країни. Мова йтиметься не про фізичні незручності, але про правові труднощі, що можуть виникнути під час поїздки.

Справа в тому, що у багатьох країнах Євросоюзу існують списки заборонених порід. Тобто, якщо вас виявлять із псом забороненої породи, то можуть собаку забрати для приспання, а власнику дістанеться штраф, у деяких країнах є навіть арешт. Тому перед тим, як вирушати у поїздку із псом проконтролюйте, чи часом його порода не є забороненою.

Нагадую, що за останніми даними у всіх країнах Євросоюзу кожен пес повинен мати:

1) Паспорт – куди вписуються дані про пса, в тому числі і порода.

2) Дійсну вакцинацію проти сказу.

3) Мікрочіп в якому міститься уся інформація про тварину. 

Наприклад, у Данії заборонені 13 порід псів із яких: dogo argentino, Pitbull Terrier, Tosa Inu, American Staffordshire Terrier, Fila Brasileiro, Bulldog Americano e Kangal.

В Англії заборонені Japanese-Tosa, Fila Brasileiro а також славнозвісний dogo argentino та інші.

В Німеччині тяжче, тому що списки заборонених порід  різняться залежно від областей. Наприклад, тільки у Берліні лояльні до усіх види собак, але при умові, що перебутимуть там не більш ніж 4 тижні. А також власник завжди має носити із собою паспорт пса та відповідну довідку, у якій має бути вказана інформація про усі щеплення та характер тварини. Не дивуйтесь, навіть тварини можуть проходити психоаналіз.

Ще цікаво, що якщо у Франції вашого пса вважатимуть агресивним, то вас очікує штраф 15000 євро та до 6 місяців тюрми.

Хочу наголосити, що списки заборонних порід існують не тільки в країнах Євросоюзу. Тому рекомендую перед тим, як їхати із вашим псом в якусь країну, проконтролюйте, чи ваші документи на тварину відповідають усім нормам тієї країни, а також чи ця порода не є забороненою.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (1)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Українське сало підкорює світ
Наступна новина Фіаско «прокурорського» житла: Чому під Луцьком зупинили будівництво?
Останні новини
Схожі новини