Волинська спортсменка виборола «срібло» на міжнародних змаганнях

Фото Асоціації спортивної боротьби

Волинянка Анастасія Алпєєва стала віцечемпіонкою рейтингового турніру Matteo Pellicone з боротьби, який відбувся в Римі.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, – інформує «Суспільне»

Анастасія Алпєєва виборола перемогу в перший день міжнародних змагань, 23 червня. Спортсменка стала срібною призеркою у найважчій ваговій категорії до 76 кг.

Загалом цього змагального дня п'ятеро українок здобули нагороди на Matteo Pellicone.

Аліна Грушина-Акобія виборола золото у ваговій категорії до 57 кг, Ірина Коляденко перемогла у категорії до 62 кг, а Алла Бєлінська стала найкращою серед спортсменок до 68 кг. «Срібло» турніру у Римі виграла Ілона Прокоспівюк у категорії до 62 кг.

Турнір Matteo Pellicone у Римі триватиме до 25 червня.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що шестеро волинських спортсменів у складі збірної України посіли перші місця на чемпіонаті Польщі зі змішаних єдиноборств ММА.