Волинські бізнесмени вже зібрали 2 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Закликають інших

Волинські бізнесмени вже зібрали 2 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Закликають інших

Бізнес Волині гуртується довкола боротьби з поширенням коронавірусу. До таких дій закликав волинян і керівників місцевих підприємств голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців гендиректор міжнародної компанії «Модерн-Експо» Петро Пилипюк.

Підприємці пропонують уже виділяти гроші, щоби в разі необхідності область була забезпечена найважливішим. Майданчиком для адміністрування цих коштів об’єднання роботодаців став благодійний фонд «Волинь 2014».

Про це йшлося на позачерговому засіданні об’єднання роботодавців у вівторок, 17 березня у Луцьку.

«Соціально відповідальний бізнес повинен не тільки подбати про своїх працівників, а й долучитися фінансово до тих заходів, які б запобігли найгіршому», - каже голова об’єднання роботодавців Петро Пилипюк.

ЧИТТИ ТАКОЖ: «Я працюю жорстко!». Гендиректор Модерн-Експо розказав про заходи, впроваджені через коронавірус

Його компанія має змогу суттєво допомогти Волині матеріально, щоб боротьба із наслідками епідемії була ефективною. Від фахівців бізнес хотів би чути конкретні пропозиції.

Начальник облуправління охорони здоров’я Ігор Ващенюк схвально відгукнувся на пропозицію Петра Пилипюка спільно розробити і надрукувати інформаційні бюлетені для волинян, аби вони черпали інформцію про те, що робити в разі погіршення самопочуття чи як правильно діяти в тій або іншій ситуації, не з інтернету.

Ігор Ващенюк говорить про готовність волинських медиків реагувати за збільшення кількості звернень до лікарів і готовність лікарень навіть перепрофілюватися в разі потреби. Волинян він просить користуватися найпростішими засобами дезінфекції (хоча б так званою «білизною», відомою нам ще з радянських часів), мити приміщення і мити руки з милом. Уникати зайвих контактів.

Керівник лабораторного центру МОЗ Наталія Янко пообіцяла теж інформувати об’єднання роботодавців про потреби і реальний стан справ.

Участь у засіданні взяв і голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко. Він подякував бізнесу за ініціативу. Нагадав, що на території Волині запроваджено низку карантинних заходів.

Чимало представників волинського бізнесу вже звертаються і кажуть про готовність виділити гроші і допомогти Волині, але постає питання: куди і хто має подбати, щоб ці гроші були витрачені швидко і на найнеобхідніше?

Фонд «Волинь2014», який пропонують зробити майданчиком для збору таких коштів, діє з початком війни на Сході. За ці роки він довів, що працює прозоро і відповідально. Через цей фонд виділяли допомогу армії та добровольцям найавторитетніші бізнес-структури Волині. Виконавчий директор «Волинь2014» Володимир Кривович запевний, що фонд готовий взяти на себе адміністрування цих коштів та відповідальність за їх спрямування.

За словами Петра Пилипюка, перші 2 млн грн на потреби у боротьбі з поширенням коронавірусу вже зібрано. Уже зголосилися виділити фінансову допомогу, крім «Модерн-Експо», підприємства «Кромберг енд Шуберт», «СКФ Україна», «Луцьксантехмонтаж №536», бізнесмен Сергій Голіков, Андрій Котищук, Євген Дудка (Вілія), Олександр Андріанов (Камаз АГРО), Валерій Діброва (ТзОВ «П’ятидні»), Олег Дмитрук та інші.

«Ми будемо працювати, щоб ці гроші тратилися ефективно. Волинський бізнес не ховає голову в пісок. Ми знаємо, що це наш час і ми переживемо цю кризу», - зауважив Петро Пилипюк.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина УЄФА переніс Євро-2020 через коронавірус
Наступна новина «Нова Пошта» тимчасово закриває два відділення у Луцьку
Останні новини
Схожі новини