Волинські легкоатлети здобули медалі на чемпіонаті України

Фото ілюстративне

У Сумах 27 січня 2021 року розпочався чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. І вже перший день увінчався перемогами волинських легкоатлетів.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту Волинської Облдержадміністрації.

Так, золоту медаль здобула Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі. Легкоатлетка подолала дистанцію 3000 м за час 13:40.74.

Срібну медаль здобув Тарас Корецький у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м, за час 21:47.04, поступившись сумчанину лише 23.51 секундою.

Переможці є вихованцями Любешівської ДЮСШ, тренують спортсменів Борисюк Олена Степанівна та Борисюк Валентина Іванівна.

«Вітаємо волинських легкоатлетів та їх тренерів з перемогами!», – йдеться на сайті.