Волинські плавчині здобули нагороди на Кубку України. ФОТО

Плавці збірної Волинської області вибороли комплект нагород у змаганнях на Кубку України з плавання.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Вихованка КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» Дана Ахмедова на дистанції 200м брас здобула золоту медаль - тренер спортсменки С. Максимюк. Інша вихованка цього закладу Юлія Смаль завоювала срібну медаль на дистанції 100м - тренер О. Сологуб», - йдеться у повідомленні.

Також залікові очки для команди принесли: М. Ткачук - 200м (брас,10 місце), О. Стахір - 100м (н/сп,12 місце), О. Степанова - 100м (к/пл,12 місце).

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.