Волинські спортсмени здобули золоті медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо. ФОТО

Волинські спортсмени здобули золоті медалі  на Всеукраїнському турнірі з дзюдо. ФОТО

Спортсмени із Любомльского району взяли участь у всеукраїнських змаганнях із дзюдо «Кубок князя Мала», які походили у Коростені Житомирської області. Юні спортсмени 2003-2010 років народження вибороли 13 нагород.

За звання найсильніших боролися  майже чотири сотні спортсменів з усіх куточків України, – повідомляє Кордон.

Дев’ять бронзових, одна срібна і три золотих медалі — таким є здобуток любомльських спортсменів на цьому турнірі.

Зокрема, бронзовими призерами стали: Нікіта Трубкович, Ілля Якимлюк, Ростислав Семенович, Тимур Мохнюк, Марк Шостак, Артем Чеберак, Ярослав Приказюк, Артем Півнюк, Герман Романюк; срібним — Орест Семенович; а звання переможців завоювали Ілля Жарінов, Рустам Мохнюк і Дмитро Громик.