Волинські спортсменки вибороли медалі чемпіонату України з дзюдо

У Луцьку відбувся Чемпіонат Ураїни з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. Змагання прохожили в приміщенні Волинської обласної дитячо-юнацької школи, де зібрались 540 спортсменів з 24 регіонів України.

Про це повідомив директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич, передає ІА Волинські новини.

В рамках чемпіонату пройшла Гімназіада України, за результатами якої протягом весни призери будуть змагатись у Кубках Європи за можливість прийняти участь у Чемпіонаті Світу та Всесвітній Гімназіаді, що відбудеться на початку травня у місті Маракеш, що у Марокко.

Медалі для Волинській області завоювали дві представниці Любомльської ДЮСШ: 2 місце у ваговій категорії 44 кг посіла Ляшук Дарина,3 місце у ваговій категорії 40 кг здобула Пилипюк Катерина.

Попередня новина Горохівська міська і Турійська селищна ради ухвалили рішення вивішувати червоно-чорний прапор
Наступна новина Королева Єлизавета ІІ орендувала землю в центрі Києва на 49 років