Волинянка Яна Беломоіна завоювала «золото» на турнірі в Словенії

Українські велосипедисти здобули п'ять медалей на турнірі з маунтинбайку в словенському Камнику. Спортсмени взяли участь у змаганнях із крос-кантрі C1 та піднялися на п'єдестал майже в усіх вікових категоріях.

«Золото» на турнірі здобула лідерка збірної України з маунтинбайку Яна Беломоіна, – повідомляє «Суспільне».

Вона стала першою в елітній категорії серед жінок, показавши час 01:13:47 та обійшовши італійку Ґьяду Спецію й господарку змагань, словенку Таню Жакель. Для Беломоіної це перша перемога сезону й загалом другий подіум 2022 року після «срібла» у словенській Вртойбі.

У змаганнях чоловіків бронзову нагороду виборов українець Олександр Гудима. Велосипедист став третім із показником 01:28:57, поступившись лише італійцям Даніеле Брайдоту й Філіппо Фонтані.

Гудима вже втретє в цьому сезоні здобуває «бронзу» на міжнародному рівні. Раніше він вигравав медалі цього ґатунку в Вртойбі та бразильському Петрополісі.

Крім того, в юніорських категоріях до 19 років віцечемпіонами стали українці Марія Сухопалова та Богдан Чинчик. У категорії до 17 років «бронзу» виборола Анастасія Рубаненко.