Юні волинські каратисти везуть додому медалі з Польщі. ФОТО

Юні  каратисти з Ковеля здобули одну срібну і три бронзові медалі на одному з наймасштабніших турнірів з кіокушинкай карате в Європі «Carpathiacup 2019».

Змагання проходили у польському місті Жешуві, – повідомляє КовельРоst.

У змаганнях взяли участь понад 700 представників з 11 країн (Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Швеція, Канада, Білорусь, Литва, Німеччина, Україна).

Перед змаганнями юні ковельські каратисти пройшли навчально-тренувальні збори та семінари, де їм розповіли про правила турніру. Його регламент значно відрізняється від звичного для України.

Зазначають, для вихованців КДЮСШ ім.Є. Кондратовича –  перший досвід участі у міжнародних змаганнях такого рівня. Кількість бійців у кожній категорії досягала 40 чоловік.

Призерами відкритого міжнародного турніру «Carpathiacup 2019» стали: Сергій Качалай - друге місце, Євгенія Троценко, Іван Потапчук, Ілля Романюк - третє.

П’яті місця посіли бійці: Артем Савлук, Давід Бегларян, Андрій Музичук, Фрунзік Королік, Сергій Козін.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.