Заробітна плата волинян у вересні вдвічі перевищила мінімалку

Заробітна плата волинян у вересні вдвічі перевищила мінімалку
джерело: Радіо Свобода

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у вересні становила 7573 грн (в Україні – 9042 грн), що в 2 рази вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (3723 грн) та на 24,1% більше, ніж у вересні 2017р.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області, - повідомили в управлінні статистики, пише «Конкурент».

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань, у сфері фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,8–1,5 раза.

Середня зарплата на промислових підприємствах області становила 9407 грн, на підприємствах транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту – 8426 грн, у будівельних організаціях – 7822 грн, сільськогосподарських підприємствах – 6676 грн, освітніх закладах – 6661 грн, установах охорони здоров’я – 5099 грн.

Читайте також: Ціна на воду у Луцьку – найнижча на Волині

Впродовж вересня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилась на 34,9% і на 1 жовтня 2018р. становила 26,1 млн. грн, що дорівнює 2,1% фонду оплати праці, нарахованого за вересень. Недоотримали зароблене 4,0 тис волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, в середньому по 5944 грн кожен.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «З 11 жовтня слово «аналіз» я чую щодня», - онкохвора Мар’яна Пархом’юк
Наступна новина Творча неділя: у Луцьку дітей навчатимуть малювати емоції
Останні новини
Схожі новини