РЦ Промінь

РЦ Промінь

Контакти:
просп. Президента Грушевського, 2
Сайт:
http://promin.lutsk.ua

«Промінь» – це новий та сучасний розважальний центр. 

Подивитися фільми тут зможуть абсолютно усі, адже 5-зальний кінокомплекс вміщає 953 місця. Найбільший кінозал являється одночасно концерт-холом, де планується проведення наймаштабніших концертів сучасних зірок.

Є у «Промені» також забави й для дітей. У розважальному комплексі «Смугастий носоріг», що на 2-му поверсі працює дитяче містечко для дітей віком від 1 до 8 років. Також там є лабіринт, зона ігрових автоматів, кафе, театр, дитяча перукарня і арт-зона в котрій відбуватимуться заняття для дітей і майстер-класи для дорослих на постійній основі.

На третьому поверсі розміщений боулінг-більярд «George`s club» для сімейного та молодіжного відпочинку. Саме тут проводитимуть різного типу турніри та вечірки.

Також у «Промені» розміщена найбільша та найсучасніша в Західній Україні кіберспортивна арена «Force Arena», де проводитимуться турніри із самих популярних дисциплін, а саме: Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2, World of Tanks, Hearthtone та інших.

На 4-му поверсі Розважального Центру знаходиться фуд-корт, де вас пригощатимуть смачною їжею заклади із кухнею різного типу та національностей. І найцікавіше, що ви маєте змогу присісти не лише всередині закладу, а й зовні - на великій терасі з милуючим краєвидом!