10 істин, які треба пам'ятати завжди

10 істин, які треба пам'ятати завжди

Так чи інакше ми завжди повертаємося до себе. Хто ми є та яку маємо місію тут, у світі? Тільки ми можемо прийняти себе, пробачити, радіти і мріяти. Вирішіть бути щасливим: обіймайтеся, діліться, дивіться на захід, садіть дерева і квіти, слухайте музику, читайте книги, займайтеся спортом. Саме вирішіть — для вашого щастя потрібно саме ваше свідоме рішення. НІХТО, крім вас самих, не зробить вас щасливими. Таким є найважливіший принцип. Так про що ще бажано пам'ятати? 

Давайте разом розглянемо кілька важливих маркерів.

1. Правило 80/20 (Закон Парето)

80% всіх ваших результатів і доходів приносять вам лише 20% вашої діяльності. Багато що з того, чого ви робите, насправді не так вже й необхідно. Оптимізуйте свій час. Задумайтесь: 80% практично марної роботи! Так у кого там немає часу для улюбленого хобі?

2. Закон Паркінсона

Ви можете робити те, що вам потрібно, набагато швидше. Чим більше часу ви виділяєте на завдання, тим більше витратите. А якщо ви схильні відкладати справи до останньої хвилини, то незалежно від того, виділили ви собі тиждень або місяць, робитися робота буде все одно в останні 2 дні.

3. Спочатку віддавайте — потім отримуйте

Саме в такому порядку, а не навпаки. Згодом ви отримаєте більше, ніж віддали. Радійте за світ. Кожну секунду на землі здійснюються бажання. Завтра може здійснитися і ваше. Жодна людина, що зробила гідний вчинок, ніколи не отримувала в нагороду менше, ніж віддала.

4. Помилки та невдачі — це добре

Вони дозволяють придбати безцінний досвід, дізнатися безліч цікавого і стати успішним, оскільки успіх в житті часто приходить лише в тому випадку, якщо ви не дали невдачам і помилкам повпливати на вас. Він приходить лише до наполегливих.

5. Знайомтеся і спілкуйтеся легко

Ставтеся до будь-якої зустрічі так, ніби на ній присутні ваші найкращі друзі. Якщо ви почнете спілкування саме з такою установкою, будете більш впевнені, більш відкриті і зможете завести нові знайомства. Не кажучи про те, наскільки важливо справити перше позитивне враження.

6. Ваше ставлення змінює реальність

Песимізм може ховатися за маскою реалізму. Саме тому кожного разу ви нібито маєте рацію. З іншого боку, можливо, краще не завжди бути таким, оскільки з часом ми вчимося знаходити лише те, що шукаємо ...

7. Вдячність — простий спосіб відчути себе щасливим

Це чудовий засіб підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і концентруватися на правильних цілях. А ще — робити щасливими інших. Що зі свого боку зробить вас ще щасливішими — емоції заразні.

8. Не порівнюйте себе з іншими

Якщо ви порівнюєте себе з іншими, ви дозволяєте зовнішньому світу контролювати себе. Перепади настрою забезпечені. Набагато продуктивніше порівнювати себе з собою ж. Щоб побачити, наскільки ви просунулися вперед і як виросли над собою.

9. У страху великі очі

80-90% того, чого ви боїтеся, ніколи не станеться насправді. Вони існують тільки в голові. І навіть якщо щось трапляється, то все не настільки жахливо, як ви уявляли собі. Занепокоєння — лише марна трата сил і часу.

10. Не сприймате все надто серйозно

Більшість сьогоднішніх проблем ви навряд чи пригадаєте через кілька років. Якщо ставитися до себе, своїх думок і емоцій занадто серйозно, це призведе лише до занепаду сил. Розслабтеся — і ваш настрій зміниться на краще. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Графік відключення світла у Луцьку 22 жовтня
Наступна новина «Треба ще п'ять мільйонів» - ведуча Вікторія Жуковська про онкохвору Мар'яну Пархом'юк
Останні новини
Схожі новини