10 психологічних трюків, які сподобаються вашому співрозмовнику

10 психологічних трюків, які сподобаються вашому співрозмовнику

Вчені розповіли декілька секретів, які притягують нас до інших людей та навпаки. Тому краще знати, як їх використовувати, щоб сподобатися новим знайомим або зміцнити вже існуючі відносини, – пише Канал24.

Старайтесь як можна частіше користуватись цими трюками і ви точно справите гарне враження на вашого співрозмовника.

1. Копіюйте манеру поведінки співрозмовника

Під час розмови використовуйте схожі жести і міміку або ж повторюйте позу співрозмовника. Така поведінка прискорює виникнення симпатії, наче "ефект хамелеона".

2. Проводьте більше часу з тим, з ким хочете завести відносини

Нам з більшою ймовірністю сподобаються люди, які нам знайомі. Психологи провели дослідження та з’ясували, що люди, які частіше проводять час разом, вони справді краще товаришують. Для експерименту взяли чотири дівчини, невідомі студентам, які відвідували заняття в одному університеті. Одні приходили часто, інші рідко. Потім студентам показали їхні фотографії і попросили сказати, хто у них викликає велику симпатію. Виявилося, це були ті, кого частіше вони бачили на заняттях.

3. Похваліть співрозмовника

Люди асоціюють прикметники, які ви говорите їм в знак похвали, з вашим власним характером. Такий феномен називається спонтанним перенесенням якостей. Він також працює і навпаки: якщо ви постійно негативно висловлюєтеся про людину, то пізніше такі якості починають приписувати вам самим.

4. Демонструйте позитивні емоції

На нас сильно впливає настрій оточуючих. Часто ми несвідомо відчуваємо ті ж емоції, що і співбесідник. Щоб справити приємне враження, демонструйте позитивний настрій.

5. Не бійтеся здатися неідеальним

Продемонструвавши якийсь недолік або зробивши помилку, ви показуєте, що ви такі ж прості люди, як і всі інші. Вчені виявили це, досліджуючи, як помилки впливають на симпатію людей. Учасники експерименту спочатку слухали запис вікторини. Якщо хтось правильно відповідав на всі питання, але в кінці випадково проливав каву, то він подобався їм більше, ніж той, хто був ідеальним.

6. Зробіть акцент на загальних поглядах

Ми намагаємось бути схожими на людей, в чомусь подібними на нас. Це називається ефектом тяжіння за подібністю. Причому нам особливо подобаються люди, з якими у нас є спільні негативні риси характеру.

7. Сприймайте співрозмовника так, як він хоче бути сприйнятим

Люди хочуть, щоб їх бачили такими, якими вони самі бачать себе. Коли уявлення людини про нас співпадає з нашим власним уявленням про себе, відносини розвиваються вдало. Ми відчуваємо, що нас розуміють, а це необхідно для встановлення довіри.

8. Поділіться чимось особистим

Це допоможе зав'язати стосунки і краще пізнати людину. Почніть із загальних тем (наприклад, який фільм ви обидва нещодавно дивилися) і поступово переходьте до більш особистого. Потім розкажіть щось сокровенне про себе. Так виникне відчуття близькості, а співрозмовнику легше буде довіритися вам в майбутньому.

9. Дайте співрозмовнику розповісти про себе

Дослідники з Гарвардського університету виявили, що, кажучи про себе, ми відчуваємо задоволення, порівняне із задоволенням від їжі, грошей і сексу. Тому дайте співрозмовнику розповісти щось про себе. Так у нього залишаться більш приємні спогади про ваш розмові.

10. Ведіть себе так, ніби співрозмовник вам подобається

Коли ми вважаємо, що людина добре до нас ставиться, ми і самі починаємо відчувати до нього симпатію. Це явище називається відповідною симпатією. Якщо ви не впевнені, як співрозмовник до вас ставиться, ведіть себе так, ніби він вам подобається. Так він з великою ймовірністю буде симпатизувати вам.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку облаштують майданчик для вигулу собак
Наступна новина Оголошено найкращі смартфони 2017 року
Останні новини
Схожі новини