Прямий ефір «Луцького радіо»

Архітектор Львова розповів про розвиток міста та розбудову інфраструктури

Архітектор Львова розповів про розвиток міста та розбудову інфраструктури

Наша держава має інерцію багатьох процесів, які були закладені в радянський час.

Про це начальник управління архітектури, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів під час час заходу «UrbanTalks Луцьк & Львів», який відбувся 5 липня у внутрішньому дворику Волинського коледжу національного університету харчових технологій.

«Вони, вочевидь, відповідали своєму часу, але не відповідають сьогоднішньому дню. Я говорю про планову економіку, коли радянська влада «п’ятилєтками» реформувала політику і часто робила неприродні речі, штучно створювала індустріальні міста або навпаки багато штучних економічних проектів, каналів, осушення річок», - розпочав Юліан Чаплінський.

Він зауважив, що наразі світові урбаністичні університети, які досліджують життя міст, декларують те, що в майбутньому ми повернемося до формату італійських міст-держав.

«Усвідомлення самобутності міст – річ актуальна. Урбаністи дослідили багато процесів, які раніше не можна було відстежити. Ще 30 років тому в Нью-Йорку була одна містобудівна політика, а зараз зовсім інша», - повідомив Юліан.

Також архітектор розповів про інтегровану концепцію розвитку міста. Навів приклад Дрездену, який свого часу був орієнтований на автомобільний рух, що лише погіршило ситуацію в місті.

«Він «задихався» у заторах. Вулиці історичного міста, яке відбудували після війни, не були пристосовані до цього, як і наші міста. Правляча партія наполягала на тому, що потрібно розбудувати міст, який мав би вирішити транспортну проблему. На такі ж граблі наступила й Америка ще у 80-х роках. Проте вони «з’їли» свою зелену частину міста, омертвили його і звідти просто почали виїжджати люди», - сказав Юліан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Феноменальна кава та ІТ-парк: як пройшла зустріч лучан із мером Львова. ФОТО

Також він згадав і про розвиток Львова.

«За інтегрованою концепцією міста ми мали перетворити площу Ринок у пішохідну зону. Це з’явилося і запрацювало. 10 років тому воно викликало спротив у деяких депутатів, які звикли своїми дорогими авто під’їздити до ратуші і потім боком заходити між своїми машинами до неї. Але зараз ця територія «окупована» пішоходами», - зауважив він.

Головний архітектор додав, що Європа зробила масу конференцій, де обговорювали інтегрований розвиток міста, а тепер цими принципами та стратегіями користуються міста.

За його словами, важливою є й розбудова інфраструктури на місцях.

«Ми розробили таку річ: подумали не категоріями адміністративних районів і навіть не кордонами міста, а подивилися на 15 населених пунктів навколо міста, з чим себе люди асоціюють. Тому ми почали думати, куди мають зміститися майбутні підцентри громадських просторів. Це робилося для того, аби там надавалися всі послуги і люди не їздили», - поділився Чаплінський.

Він додав, що тоді вони почали проводити професійні зустрічі, де експерти, пенсіонери, громадські діячі спілкуються та знаходять ті речі, які потім можна використати у своїх стратегічних планах.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Києві обговорили стан реформування лісового господарства. ВІДЕО
Наступна новина Павло Зібров на Волині шукає молодичку, з якою буде стрибати через вогнище
Останні новини
Схожі новини