Бізнес в Україні не розвивається, – Ігор Палиця

Бізнес в Україні не розвивається, – Ігор Палиця

Надати можливість розвиватися бізнесу та роботодавцям, які готові фінансувати підготовку фахівців у вишах та закладах профтехосвіти, закликав урядовців голова облради Ігор Палиця.

Про це стало відомо під час виїзного засідання Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, який відбувається з ініціативи нардепа від Волині Ірини Констанкевич 24 листопада у Луцьку.

Голова Волинської облради Ігор Палиця зауважив, що проблема полягає не лише в якості освіти, а в тому, що молодь сприймає Україну як точку відправлення в Європу, де не змінюються щороку закони і правила, тому реструктуризація освіти повинна йти в комплексі розвитку усієї системи.

Випускники вишів, з його слів, повинні знати, що прийшли в університет не просто за дипломом. Голова облради зауважив, що в США бюджети університетів становлять по 25-30 мільярдів доларів, тому що роботодавці зацікавлені вкладати кошти в підготовку фахівців.

Натомість в Україні досі готують фахівців з непотрібних професій, існують факультети, де немає обладнання для сучасного навчання.

Він закликав урядовців боротися за те, щоб в країні розвивався бізнес, адже наразі випускникам університетів нікуди піти, оскільки у державі немає можливості існувати бізнесу. Немає можливості для існування роботодавців, які готові фінансувати навчання фахівців і стояти в черзі за фаховими випускниками вишів.

Він розповів, що до нього і до голови ОДА приходять роботодавці, які повідомляють, що не знають куди подітися від прокуратури, НАБУ, поліції. які не дають їм жити.

«Давайте разом допоможемо створити умови для того, щоб студенти після закінчення навчальних закладів могли працювати в Україні», - закликав присутніх Ігор Палиця.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Вручення відзнак, епопея з «Волиньторфом» та зміни до бюджету: якою була 16 сесія Волиньради. ВІДЕО
Наступна новина Держава перекинула профтехосвіту на плечі місцевих громад
Останні новини
Схожі новини