Чому краще бути непунктуальним

Чому краще бути непунктуальним

Якщо ви постійно запізнюєтесь, у нас є для вас хороші новини.

Психологи пояснили, чому люди, які постійно запінюються є більш успішними, – повідомляє Радіо Максимум. 

Вони оптимісти

Автор книги "Легкий спосіб перестати спізнюватися" Діана Де Лонзор, пише: "У тих, хто запізнюється, відсутнє відчуття реальності – все через зайвий оптимізм. Це впливає на їх сприйняття часу. Вони дійсно вірять, що можуть піти на пробіжку, забрати одяг з хімчистки, купити продукти та відвезти дітей в школу за одну годину".

Такі люди забувають про те, скільки часу витратили на певні дії в минулому, тому планують свій час неправильно і знову спізнюються.

Вони великі ентузіасти

Ті, хто постійно спізнюється, чекають від життя значно більшого, ніж звичайні люди. Звичайно, у них є свої недоліки – їх складно дисциплінувати, у них панує вічний безлад – і в голові, і в справах.

Але в цьому є і плюси. Вони – екстраверти, живуть справжнім моментом, мають великі надії на майбутнє і завжди веселі.

Вони доброзичливі

Американські вчені виміряли рівень оптимізму у продавців-консультантів за шкалою від 1 до 10. Вони хотіли з'ясувати, як їх доброзичливість відбивається на продажах. Виявилося, що рівень продажів у оптимістичних продавців значно вищий (на 88%), ніж у тих, хто не дотягує навіть до 8.

Для тих, хто спізнюються час йде інакше

Учасників одного з експериментів розділили на дві категорії: група A (конкурентоспроможні, нетерплячі люди) і група B (розслаблені та креативні люди).

Обидві групи близько хвилини сиділи склавши руки, а потім їх попросили вгадати, скільки часу пройшло. Група А відповіла, що приблизно 58 секунд, група В – близько 77 секунд.

Таким чином, розслабленим людям здається, що час тягнеться, а не біжить. Так само сприймають час і люди, які виконують багато завдань одночасно, тому і спізнюються вони значно частіше.

Вони живуть довше

Що трапляється з тими, хто весь час переживає про дотримання правил? Вони нервують, метушаться, турбуються. Це найчастіше призводить до стресу, а надалі і до серцевого нападу.

Отже, щоб залишатися здоровою людиною, потрібно менше переживати та нервуватися.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Бюджетний відпочинок: скільки коштуватиме відпустка у санаторії на Волині. ВІДЕО
Наступна новина Штаб ООС: бойові дії тривають на всій лінії зіткнення
Останні новини
Схожі новини