Функції Facebook, про які знають не всі

Функції Facebook, про які знають не всі

Багато користувачів зіткнулися з тим, що про соціальну мережу Facebook вони знають тільки поверхово.

  • Напевно, ви навіть не здогадувалися, що в пошуку можна знайти людину не тільки по імені і прізвищу, а й за номером телефону. Спробуйте, це працює.
  • Напевно, кожному неприємно чекати поки вам дадуть відповідь на повідомлення, особливо, коли бачиш, що його прочитали. Що б самому не виявитися в ситуації, коли прочитав повідомлення та не відповів – вимкніть для повідомлень «переглянуто». Це можна зробити за допомогою спеціального розширення для браузера: Facebook Unseen або Chat Undetected.
  • Виявляється, на Facebook можна відключати діалог з нав'язливим співрозмовником і при цьому не виходити з соціальної мережі. Для цього потрібно натиснути на шестірню в правому кутку поряд зі списком друзів і вибрати «Розширені налаштування».
  • Щоб не читати спам в своїй стрічці новин можна залишити записи тільки тих людей і співтовариств, на які ви підписані. У цьому вам допоможе встановлення розширення Friends Feed.
  • Багато користувачів не знають про приховані повідомлення, які приходять вам від користувачів поза списком друзів. Прихована папка розташована поруч з основними повідомленнями – «Запити на переписку».
  • Ви можете приховати список своїх друзів від інших. У вкладці «Друзі», натисніть на олівець і вкажіть, хто може бачити ваш список друзів.
  • Не всім підходить те, що на Facebook автоматично відтворюються відео, особливо якщо ви використовуєте мобільний інтернет. Щоб відключити, зайдіть в налаштування облікового запису, розділ «Відео і фото», «Автозапуск» і виберіть необхідні конфігурації.
  • Для того, щоб про зміни вашого сімейного статусу не приходило оповіщення вашим друзям виберіть налаштування «Тільки я» в пункті «Інформація», «Сім'я і відносини».
  • На Facebook можна відкласти записи, щоб не втратити. Зберегти пост на пізніше можна, натиснувши стрілку в правому верхньому кутку самого поста. Всі закладки розташовані в розділі «Збережені».
  • Ділитися гіфками, яких немає на Facebook можна шляхом копіювання посилання на гіфку, після чого вставити в текстовий рядок – появляється внизу гіфка, посилання можна видалити і публікувати.
  • Також є можливість приховувати свої пости від певних користувачів. Просто перед публікацією вибираєте, кому буде видно ваш допис.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Десять природних чудес України, які треба обов’язково побачити
Наступна новина Новий кліп Сашка Положинського
Останні новини
Схожі новини