Імберовський вимагає звіту розпорядників коштів обласного бюджету

Імберовський вимагає звіту розпорядників коштів обласного бюджету

Волинський депутат Михайло Імберовський вважає, що розпорядники бюджетних коштів можуть працювати неякісно, адже протягом року з обласного бюджету багато разів доводилось виділяти додаткові кошти на зарплати, стипендії, комунальні послуги.

Про це стало відомо 23 листопада під час сесії Волинської обласної ради.

«Протягом 2017 року склалась негативна тенденція щодо внесення змін до обласного бюджету, коли доводилось приймати рішення про виділення значного додаткового фінансового ресурсу на захищені статті (заробітну плату, стипендії, оплату комунальних послуг та енергоносіїв), які інколи сягали до декількох мільйонів гривень. 

Це може свідчити про неякісну роботу головних розпорядників коштів при підготовці бюджетних запитів на поточний рік», - зауважив депутат.

Він запропонував організувати на засіданнях постійної комісії обласної ради з питань бюджету фінансів та цінової політики бюджетні слухання за участю головних розпорядників коштів обласного бюджету, профільних підрозділів обласної адміністрації, депутатського корпусу обласної ради.

«На засіданнях потрібно заслухати головних розпорядників коштів про узагальнені результати ефективності бюджетних, а також регіональних цільових програм за 2017 рік та розглянути бюджетні запити до проекту обласного бюджету на 2018 рік», - наголосив Михайло Імберовський.

Запит депутата колеги підтримали.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині можуть реалізувати пілотний проект у сфері медичної децентралізації
Наступна новина В Івано-Франківську обвалилася стіна християнської школи
Останні новини
Схожі новини