Коли закінчиться конфлікт через скандальне будівництво на Кафедральній, 13. ВІДЕО

Коли закінчиться конфлікт через скандальне будівництво на Кафедральній, 13. ВІДЕО

Житлово-офісне приміщення чи старовинне підземелля – своєрідні бюрократичні «гойдалки» довкола питання законності будівництва на Кафедральній, 13 у Луцьку тривають багато років.

Вже вкотре про законність чи не законність дій на території будівництва говорили на депутатській комісії міської ради, – йдеться у сюжеті телеканалу Сфера-ТВ.Луцьк.

Депутат Данильчук констатує той факт, що впродовж тривалого часу сумнівні дії на Кафедральній 13 то розпочинаються, то припиняються.

«Ситуація абсолютно не змінилася. Кілька разів розпочиналися роботи, бульдозерами було знищено верхній шар історичної пам’ятки», – стверджує він.

Безпредметні обговорення та взаємні звинувачення сторін конфлікту продовжуються. А керівництво міської ради вчергове наголошує на потребі залучення до дискусії і учасників, звинувачуваних у порушеннях

«Я думаю, що треба було запросити і забудовників, вони б компетентніше відповіли по цій темі. Ми зараз обговорюємо питання «Житлобуд-2» без їхньої участі», – висловився секретар Луцької міської ради, в.о. міського голови Григорій Пустовіт.

Міський «охоронець» культурної спадщини Петро Троневич стверджує, що під час розкопок, що ніби тривали, громадські активісти та окремі депутати міської ради перервали процес, в результаті чого дослідження були припиненні.

«Ні власник земельної ділянки, ні орендар земельної ділянки, ніхто не має права втручатися в ці роботи», – запевнив Троневич.

З іншого боку депутати кажуть, що порушення були зафіксовані навіть поліцією ще у 2017 році, проте ніби то не усунуті і дотепер.

«На даний час проводяться слідчі дії, які полягають у тому, що скерованні в інші державні установи, оскільки надходили суперечливі документи», – повідомив заступник начальника Луцького відділу поліції Леонід Прокопчук.

Також він говорить, що арешт земельної ділянки, мовляв, мав місце, але згодом був скасований судом. Наразі відкрито кримінальне впровадження та ведуться слідчі дії.

У підсумку, члени комісії вирішили звернутися до Міністерства культури щодо роз’яснення мотивів надання дозволу на проведення робіт. До слова, від забудовника вимагатимуть розробити проект відновлення втраченої історичної забудови.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Чекати доводиться по півгодини: як Луцьку побороти проблему з маршрутками. ВІДЕО
Наступна новина Історія дня на Першому: кого вітати 23 лютого
Останні новини
Схожі новини