Компанія «Дмитрук» змінює «обличчя»: з новим брендом на європейський ринок*

Компанія «Дмитрук» змінює «обличчя»: з новим брендом на європейський ринок*

25 вересня компанія «Дмитрук» припиняє виробництво та продаж м’ясо-ковбасних виробів, однак уже з листопада продукція «Дмитрука» з’явиться на полицях магазинів з якісно новим асортиментом та у новому «обличчі».

На фото: Тарас Скорупський, керівник відділу маркетингу компанії «Дмитрук»

«Останніх майже чотири роки торгова марка «Дмитрук» існувала, випускаючи певну кількість м’ясо-ковбасних виробів. Однак, ця торгова марка перестає існувати 25 вересня 2017 року. Ми зупиняємо відвантаження продукції для усіх клієнтів. Це пов’язано з тим, що замість торгової марки «Дмитрук» з’явиться компанія харчової галузі «Дмитрук», яка, окрім м’ясо-ковбасних виробів, виготовлятиме інші продуктові рішення», - розповів керівник відділу маркетингу компанії «Дмитрук» Тарас Скорупський.

Новий асортимент, який, до речі, компанія презентуватиме у кінці жовтня, зможуть продегустувати не лише волиняни,  а й мешканці інших областей України, а згодом – і європейські споживачі. А оновлена асортиментна лінія призвела до появи нового логотипу компанії.

«Змінюються потреби споживачів, зрештою сам ринок харчової галузі… Ми моніторимо продуктові категорії, поведінку споживачів і розуміємо, що за два-три роки ринок зміниться. Тому, щоб вивести компанію на новий рівень, задовольнити свої амбіції у цьому плані, ми вирішили провести зміни у асортименті, а це потягнуло за собою ряд візуальних змін. Ми змінили наш логотип: з торгової марки Олега Дмитрука сформувалась нова компанія, тому задум нашого нового лого у тому, щоб літеру «Д» трансформувати у зображення обличчя нової команди – трохи веселої, грайливої, подекуди з піднятим носом, самовпевненої, але професійної», - поділився задумом Тарас Скорупський.

 

Крім того, новий логотип - це і відображення зворотного зв’язку зі споживачами та клієнтами.

«Усе сконцентроване на побудові відносин компанії зі споживачами, тому головний елемент нашого ребрендингу, – це обличчя. В частині таких змін також був створений відділ сервісу та клієнтського досвіду, головне завдання якого відбудовувати комунікацію з партнерами та споживачами», - зазначили в компанії «Дмитрук».

Які ж смаколики з’являться в асортименті, - це компанія поки тримає у секреті, однак, як запевнили у відділі маркетингу, окрім звичної для усіх ковбаси, «Дмитрук» вразить чимось якісно новим та незвичним для українського ринку.

«Ми хочемо не просто виготовляти ковбасу та продавати її, а ще реалізовувати амбіційні, нетипові для ринку проекти, в розумних межах порушувати правила, об’єднувати людей, творити для них нові емоції… Ми залишаємося в галузі продуктів щоденного споживання, компанія «Дмитрук» продовжуватиме готувати продуктові рішення для ринку харчової галузі, в тому числі м’ясо-ковбані вироби. Можливо, з’являться продукти, яких ще немає на ринку», - наголосив керівник відділу маркетингу компанії «Дмитрук» Тарас Скорупський.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У селах немає аптек, - люди на зустрічі з помічником волинського нардепа
Наступна новина Чому діти не хочуть вчитися: 6 освітніх експертів про причини
Останні новини
Схожі новини