Лучани за два тижні 152 рази скаржилися на сморід у місті

Лучани за два тижні 152 рази скаржилися на сморід у місті

152 звернення від жителів Луцької громади за останні два тижні надійшли на "гарячу лінію" міської ради, щодо смороду. Кількість скарг зросла під час спеки.

Про це Суспільному розповіла заступниця директора центру надання адмінпослуг Тетяна Книш.

Неприємний запах періодично з’являється в різних частинах обласного центру. Зі слів Тетяни Книш, цього року скарги від лучан почали надходити в кінці травня. "Позавчора за день мали 18 звернень, вчора вже більше 20-ти. В основному, це село Липляни, далі від села йде по маршруту : вокзал, 40-й мікрорайон, 33-й, вулиця Івана Франка", – розповідає заступниця директора ЦНАП.

Начальниця управління екології міста Оксана Лисак телефоном розповіла Суспільному, що можлива причина неприємного запаху в обласному центрі нині одна – очисні споруди у селі Липляни, що межує з Луцьком.

Директор "Луцькводоканалу" Віктор Гуменюк коментуючи ситуацію з неприємним запахом розповів, що сморід містом шириться не від очисних споруд, а від сировини, яка там є.

"Ні насосне обладнання, ні бетонні конструкції, ні інші елементи очисних споруд не є джерелом викидів. Джерелом викидів є сировина. На превеликий жаль, та стічна вода, яка заходить на очисні споруди в рази перевищує ті нормативні значення. Які повинні туди приходити", – каже Віктор Гуменюк. З його слів, частини вини за вміст очисних лежить на користувачах каналізації міста.

Наразі на очисних спорудах в селі Липляни проводять підготовку до їх реконструкції. Це могло збільшити об’єми викидів в атмосферне повітря, каже Віктор Гуменюк. Додає: за два літні місця підприємство не перевищило дозволених законодавством норм. Реконструкція, яка почнеться наступного року, каже, зменшить викиди і неприємний запах від очисних споруд.

Читайте також: Основним джерелом смороду у Луцьку є очисні споруди, - Поліщук


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Чому мер Луцька й досі не має першого заступника
Наступна новина У волинянки виявили небезпечну хворобу після укусу ґедзя
Останні новини
Схожі новини