Луцькі депутати вимагають фінансової підтримки від держави на час карантину

Луцькі депутати вимагають фінансової підтримки від держави на час карантину

Луцькрада вирішила звернутися до Верховної ради та Кабінету Міністрів України щодо фінансової підтримки на час карантину. 

Відповідне звернення прийняли у п’ятницю, 28 серпня, повідомляє інформаційне агентство «ВолиньPost».

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що на соціально-економічний розвиток Луцької міської територіальної громади у 2020 року вкрай негативний вплив мали карантинні заходи, які були спрямовані на запобігання поширенню коронавірусу. Від цього постраждав бізнес, який на тривалий час фактично зупинився, доходи населення та надходження до бюджету значно скоротились, що спричинило відтермінування та відміну реалізації частини запланованих соціальних заходів та проектів.

У зверненні зауважують, що через карантин і зупинку бізнесу з березня по липень міський бюджет недоотримав 74,8 млн грн, а на заходи щодо запобігання поширення коронавірусу з міського бюджету витратили 46 мільйонів гривень.

Тож, депутати Луцької міської ради вимагають:

1. Розробити і затвердити державну програму підтримки бізнесу з використанням механізму відшкодування з державного бюджету суб’єктам господарювання реальних збитків (втраченої вигоди), спричинених обмежувальними заходами під час дії карантину.

2. Скасувати зупинення дії положень статті 103 Бюджетного кодексу України та виділити у 2020 році додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію втрат доходів місцевих бюджетів внаслідок наданих державою податкових пільг відповідно до Закону України від 17.03.2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Як у Луцьку змагалися сеньйори та сеньйорити. ВІДЕО
Наступна новина У Луцьку відремонтують і розширять багатостраждальний міст
Останні новини
Схожі новини