Луцькі кікбоксери перемогли на Кубку України. ФОТО

Джерело фото - особистий архів спортсменів

Шестеро луцьких спортсменів посіли призові місця на Кубку України з кікбоксингу.

Змагання відбулись з 1 по 4 листопада у Харкові.

Як розповів тренер Андрій Подвальний, Волинську область представляли семеро спортсменів, з них шестеро здобули призові нагороди – три золоті медалі, одну срібну і дві бронзові.

Наймолодшому спортсмену – 10 років, найстаршому – 24.

Серед дітей призові місця посіли:

Руслан Ткачук 2007 року народження (категорія – 45 кг) – перше місце;

Артем Чарук 2008 року народження (категорія – 30 кг) – друге місце;

Іванна Кобиш 2003 року народження (категорія +60 кг) – третє місце.

Серед дорослих:

Софія Неділько (категорія – 54 кг) – перше місце;

Анастасія Коновальчук (категорія – 54 кг) – перше місце;

Владислав Капиш (категорія – до 60 кг) – третє місце.

Раніше ці спортсмени стали чемпіонами Волинської області. Софія Неділько і Анастасія Коновальчук також брали участь у міжнародних змаганнях. Зокрема Софія Неділько здобула бронзову медаль на цьогорічному чемпіонаті світу. На Кубку України вона підтвердила своє місце у національній збірній.

«Решта спортсменів – у резерві. За умови, що далі будуть займатись, вони матимуть шанс потрапити до збірної. Це вже спортсмени, які заявили про себе на всеукраїнському рівні», - каже Андрій Подвальний.

Тренуються волиняни у Луцькій дитячо-юнацькій спортивній школі №2 під керівництвом тренерів Миколи Мордика та Андрія Подвального.

На Кубку України були представники 23 областей України, загалом – 570 учасників.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.