Мер Луцька звернувся до жителів Бреста та всіх білорусів

Мер Луцька звернувся до жителів Бреста та всіх білорусів
Ігор Поліщук

Луцький міський голова Ігор Поліщук від імені депутатів Луцькради та всіх жителів міста звернувся до мешканців м. Брест та усіх білорусів.

Позаяк місто має давні товариські стосунки із обласним центром найблиижчого до Волині регіону Брестської області Ігор Поліщук закликав білорусів не виконувати злочинні накази. Нагадаємо, саме у Бресті дислокується 38 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил Республіки Білорусь, яка, за путінським планом, і готується перейти кордон з Україною. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волиняни пишуть білорусам. «Вони йдуть вбивати ваших племінників…». РЕПОСТ

Текст звернення подаємо дослівно.Міський голова просить його репосту у Бресті та на інші території Білорусі: 

«Брестчани! Білоруси!

Звертаємося до вас від усіх депутатів Луцької міської ради та від Луцького міського голови.

Луцьк і Брест мають майже 20-річну історію дружби, тісних взаємовідносин, обміну досвідом, реалізації спільних проєктів. Ми пам’ятаємо, як тепло та привітно Брест зустрічав делегацію від нашого міста на святкування 999-річчя та 1000-ліття Бреста. Також завжди з особливою приємністю ми приймали в Луцьку офіційні делегації, групи школярів, спортсменів з Бреста.

Зараз в Україні йде війна. Агресор в особі Російської Федерації обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру міст та нашу промисловість. Гинуть тисячі невинних мирних жителів, серед яких літні люди, жінки, діти. Гинуть наші військові.

По даних Генштабу Збройних Сил України, 38 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил Республіки Білорусь з місцем дислокації в місті Брест отримала наказ про вторгнення на територію України. Після вторгнення бригада отримає бойовий наказ.

В зв’язку з цим, звертаємось до солдатів та офіцерського складу 38 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил Республіки Білорусь з наступним. Ніхто не зобов’язаний виконувати злочинні накази. Сьогодні немає жодного приводу для вторгнення Збройних Сил Республіки Білорусь на територію України. Закликаємо вас подумати про своє майбутнє, майбутнє своїх дітей, дружин, родичів. Подумайте про своїх близьких. Звертаємося до вас не виконувати роль російських найманців.

Звертаємося до всіх брестчан та білорусів. Просимо вас зробити все можливе, щоб не допустити вторгнення Збройних Сил Республіки Білорусь в цілому та 38 десантно-штурмової бригади зокрема в Україну та на Волинь. Ми знаємо, багато з вас вже зараз риють протитанкові рови, розбирають залізничні колії та роблять багато іншого, щоб не допустити цього вторгнення. Просимо вас зробити все можливе, щоб не допустити кровопролиття та людських жертв.

Слава Україні! Живе Білорусь!»

.

.

.

«Обращение Луцкого городского головы к жителям Бреста и белорусам.

Брестчане! Белорусы!

Обращаемся к вам от имени всех депутатов Луцкого городского совета и от Луцкого городского головы.

Луцк и Брест имеют почти 20-летнюю историю дружбы, тесных взаимоотношений, обмена опытом, реализации совместных проектов. Мы помним, как тепло и гостеприимно Брест встречал делегацию от нашего города на празднование 999- и 1000-летия Бреста. Также всегда с особым удовольствием мы принимали в Луцке официальные делегации, группы школьников, спортсменов из Бреста.

Сейчас в Украине идет война. Агрессор в лице Российской Федерации обстреливает наши города и села, уничтожает инфраструктуру городов и нашу промышленность. Гибнут тысячи невинных мирных жителей, среди которых пожилые люди, женщины, дети. Гибнут наши военные.

По данным Генштаба Вооруженных Сил Украины, 38 отдельная десантно-штурмовая бригада Вооруженных Сил Республики Беларусь с местом дислокации в городе Брест получила приказ про вторжение на территорию Украины. После вторжения бригада получит боевой приказ.

В связи с этим, обращаемся к солдатам и офицерам 38 отдельной десантно-штурмовой бригады Вооруженных Сил Республики Беларусь со следующим. Никто не обязан исполнять преступные приказы. Сегодня нет ни единого повода для вторжения Вооруженных Сил Республики Беларусь на территорию Украины. Призываем Вас подумать про свое будущее, будущее своих детей, жен, родственников. Подумайте про своих близких. Обращаемся к вам не исполнять роль российских наемников.

Обращаемся ко всем брестчанам и белорусам. Просим вас сделать все возможное, чтобы не допустить вторжения Вооруженных Сил Республики Беларусь в целом и 38 десантно-штурмовой бригады в частности в Украину и на Волынь. Мы знаем, многие из вас уже сейчас роют противотанковые рвы, разбирают железнодорожные пути и делают много другого, чтобы не допустить этого вторжения. Просим вас сделать все возможное, чтобы не допустить кровопролития и человеческих жертв.

Слава Украине! Живе Беларусь!»


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Бійці тероборони затримали Нестора Шуфрича, який фотографував блокпост
Наступна новина У Луцьку муніципали знищують алкоголь, який продають попри заборону. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини