Міністерство освіти спростувало інформацію, що на зимові канікули українські школярі підуть двічі

Міністерство освіти спростувало інформацію, що на зимові канікули українські школярі підуть двічі
Фото ілюстративне

Міністерство освіти і науки спростувало інформацію, оприлюднену деякими ЗМІ, про встановлення двох термінів шкільних зимових канікул через пандемію.

Відповідну заяву зробило відомство ввечері 04 листопада.

«Міністерство освіти і науки України повідомляє: інформація в ЗМІ щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною», – пишуть у МОН.

У міністерстві заявляють: вони не надавали жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання.

Також тут наголошують: освітній процес у закладах освіти організовується відповідно до зконів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших актів законодавства, освітньої програми (освітніх програм) закладу освіти та спрямовується на виявлення та розвиток здібностей та обдарувань особистості, її індивідуальних здібностей, досягнення результатів навчання, прогресу в розвитку, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, визначених державними стандартами.

Додають, що керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес та визначати дати канікул.

А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації.

«Традиційно навчання в Україні здійснюється в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває щонайменше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Якщо 1 вересня припадає на вихідний день, навчальний рік розпочинається в перший за ним робочий день, а тривалість канікул, не враховуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів», – розповіли у МОН.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Депутатська «пенсія». Що робитимуть луцькі обранці, які не пройшли в раду
Наступна новина Карантин у луцьких маршрутках і тролейбусах. Скількох водіїв покарали за порушення
Останні новини
Схожі новини