На Волині запрацював ЦНАП, який приїжджає додому

На Волині запрацював ЦНАП, який приїжджає додому
Мобільний центр надання адміністративних послуг

В Устилузькій громаді на Волині почав роботу мобільний центр надання адміністративних послуг, створений завдяки партнерству громади з ULEAD з Європою: створення ЦНАП. Мобільний ЦНАП буде надавати 80 послуг та ще 49 через стаціонарний ЦНАП.

Про це повідомили у Волинському офісі з розвитку місцевого самоврядування.

Майже 8 000 мешканців 25 населених пунктів будуть отримувати якісні адмінпослуги поряд із домом. Затверджено чотири маршрути мобільного центру зі щоденними виїздами.

Завдяки інституційній підтримці Програми було модернізовано стаціонарний ЦНАП громади. Центр значно розширив перелік послуг, підключився до реєстрів. Громада зробила ремонт приміщення: тепер ЦНАП пристосований для потреб людей з інвалідністю, у ньому з’явився дитячий куточок.

Ррегіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» Станіслав Ющик, який узяв участь у відкритті ЦНАП, зазначив: «Модернізація головного офісу ЦНАП та запуск мобільного центру дозволяють нам бути певними, що в Устилузькій міській громаді запрацює належна система надання адміністративних послуг для мешканців та бізнесу. Я вітаю громаду з цим досягненням та бажаю швидких та якісних послуг».

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціально обладнаний автомобіль, у якому облаштовані два робочі місця адміністраторів та три місця для відвідувачів. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу, обладнаного системами обігріву та кондиціонування повітря, компактний пандус дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю в автомобілі.

Також ЦНАП обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома.

Громада придбала обладнання для мобільного центру та облаштувала гараж.

«Я вдячний програмі «U-LEAD з Європою» за комплексну допомогу у налагодженні доступної та якісної системи надання адмінпослуг у нашій громаді. Завдяки злагодженій роботі та експертній підтримці ми розв'язували питання доступності послуг для кожного мешканця, незалежно від його чи її місця проживання та можливостей доступу до інтернету чи будівлі ЦНАП», – зауважив голова Устилузької міської громади Віктор Поліщук.

Усі співробітники ЦНАП пройшли курс навчання з підвищення кваліфікації, розроблений українськими та шведськими експертами.

До кінця 2019 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Волинській області будуть працювати вісім належних центрів надання адміністративних послуг.

Довідково
«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (1)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Нас силою хочуть виселити на мертвий ринок». Підприємці Старого ринку записали відеозвернення
Наступна новина Луцькі таксисти хочуть, щоб заборонили «тачки»
Останні новини
Схожі новини