Новий скандал у Держгеокадастрі Волині: переможець конкурсу на посаду керівника... втік з лікарні?

Новий скандал у Держгеокадастрі Волині: переможець конкурсу на посаду керівника... втік з лікарні?

Добір на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області пройшов Назар Микичак, який до цього працював у цьому управлінні керівником відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування.

За інформацією джерел Першого, у день проходження співбесіди у Києві він перебував на лікуванні у стаціонарі Волинської обласної клінічної лікарні. У розпорядженні редакції є копія лікарняного листа, у якому вказано, що Микичак з 17 червня по 2 липня включно перебував у стаціонарі лікарні.

Водночас, як стало відомо Першому, саме 2 липня у Києві за адресою вулиця Народного Ополчення, 3 (головний офіс Держгеокадастру), проходила співбесіда для добору на посаду начальника Головного упраління на Волині. У конкурсі взяло участь семеро кандидатів. Як випливає з інформації Порталу вакансій,  добір на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, на період дії карантину пройшов Микичак Назар Ярославович. Хоча водночас він мусив знаходитися на лікуванні в обласній лікарні Волині.

З метою дотримання законодавства про захист персональних даних на зображенні редакцією приховано частину інформації 
Довідково. 23 червня Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру «з метою безперебійного функціонування головних управлінь Держгеокадастру в областях» оголосила конкурс на заміщення вакантних посад начальника головного управління у Волинській, Закарпатській, Полтавській і Сумській областях. Заявки приймалися з 23 до 26 черваня. Добір у зв’язку з карантином проходив за спрощеною процедурою – за результатами співбесіди.

Що каже сам Микичак

Редакція Першого зв’язалася з Назаром Микичаком, аби почути його коментар із цього приводу. На запитання, чи працює уже він начальником обласного управління Держгеокадастру, Микичак відповів: «Ні, не працюю».

Після уточнення про те, що інформація про проходження ним відбору опублікована на Порталі вакансій, Назар Микичак заявив:

«Там на сайтах все є опубліковано, якщо якась є публічна інформація. А якщо особиста, то я про особисту не відповідаю».

На запитання про те, чи справді до 2 липня включно він перебував у стаціонарі Волинської обласної клінічної лікарні, Микичак відповів:

«Ні, не був я ні на якому лікарняному. Я перепрошую».

Чому варто уважно стежити за кадровими рішеннями у Держгеокадастрі Волині

На Волині уже не перший рік у середовищі підприємців, активістів, політиків звучать нарікання на так зване «львівське угруповання» у структурі обласного Держгеокадастру. Його представники «з метою забезпечення монопольного становища на ринку послуг відкрито лобіювали інтереси  підприємств, зареєстрованих у Львівській області», реалізовували «схему передачі земельних ділянок на підставних осіб без згоди органів місцевого самоврядування» тощо. 

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО МАХІНАЦІЇ КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ОБЛАСТІ

«Львівське угруповання» сформувалося, коли управління очолював звільнений у 2017 році Василь Василенко. Зокрема представниками «львівських» у Держгеокадастрі Волині називають і першого застуника начальника Анатолія Полякова (офіційне  місце проживання – Львів), і начальника одного з відділів (а тепер – переможця добору на посаду керівника обласного управління ) Назара Микичака, офіційне місце проживання якого – село Карачинів Яворіського району Львівської області.

Василенка звільнили у 2017 році після того, як Волинська обласна рада звернулася до міністра агрополітики Тараса Кутового із такою пропозицією. Тоді його звинуватили у дерибані земельних ділянок (в тому числі – з покладами бурштину), лобіюванні інтересів сторонніх фірм та непрозорих кадрових призначеннях. Колишній голова Волиньради Ігор Палиця заявляв, що Василенка «кришують із самого верху».

Після звільнення Василенка нарікання на «львівських» не припинилися. Ймовірно, тому, що на своїй посаді залишився, зокрема перший заступник начальника Головного управління Анатолій Поляков. Уже після звільнення Василенка Полякова звинувачували у тому, що він сприяв отриманню кількох ділянок поблизу Луцька своїм знайомим – львів'янином Михайлом Говоріним.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Українці менше за інших ризикують померти від коронавірусу. Нове дослідження
Наступна новина Луцьким підприємцям дозволили платити менші податки
Останні новини
Схожі новини