Пенсійна пастка Порошенка

Пенсійна пастка Порошенка

У дивну гру грає БПП. З екранів клянуть агресора, а у ВР тягнуть законопроект, що нічим не поступаєтся підвищенню пенсійного віку в Росії. Минулого тижня цей законопроект в черговий раз був включений до порядку денного засідання ВР.
Чи хтось знає, що зі сторони реформаційний проект №6677 про накопичувальні пенсії, насправді є черговим обкраданням українців і величезним ризиком залишити нас без пенсій взагалі?

Чи хтось побачив за яскравою обгорткою з назвою «впровадження ефективної накопичувальної системи» те, що така система передбачає підвищення податка починаючи від 2%, а згодом - до 7% на нашу зарплату???

Причому гроші ці зараховуватимуться на користь приватних пенсійних фондів, які фактично виконуватимуть функції Пенсійного фонду. І от аж ніяк не на інвестиції в українську економіку.

А приймати участь у цій системі зобов'яжуть молодь, яка не досягла 35-річного віку, себто, хай категорія українців, яка зараз має найбільше безробіття, найгірший рівень якості життя та найменші доходи, платить податків зверху ще 7%, які підтримають бізнес приватних пенсійних фондів. Чудово.

Шах і Мат, Путіне. Наша пенсійна реформа крутіша.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Всеукраїнський громадський рух «Сила права»
Наступна новина Ресіфі, Бразилія: луцький пластун розпочав навколосвітню подорож
Останні новини
Схожі новини