Поляки допомагатимуть повернути зубрів у Цуманську пущу

Поляки допомагатимуть повернути зубрів у Цуманську пущу

Працівники парку «Цуманська пуща» взяли участь у міжнародній науковій конференції «Зубри в долині Сяну», організовану «Товариством любителів Зубрів».

Конференція відбулася в селі Мучне Підкарпатського воєводства Польщі, – повідомляють у КНПП.

Представником Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» на конференції був директор Парку Квач Ігор, який виступав із доповіддю «Зубр в Україні і в Цуманській пущі: сучасний стан, динаміка, перспективи».

Під час доповіді увага була закцентована на питаннях історії природної (дикої) популяції зубра на Волині і зокрема, в Цуманській Пущі, історії реінтродукції зубрів на Волинь.

Цікавим і плідним також був обмін досвідом із закордонними колегами щодо заходів збереження і відновлення регіональних природних популяцій зубра в долині річки Сян на землях історичного ареалу зубра; узгодження спільних дій із реінтродукції зубрів у Цуманську пущу.

Слід зазначити, що польська субпопуляція зубрів на території та в околицях Бещадського національного парку має стабільну динаміку і нараховує (за останніми обліками) в межах 500 особин, що свідчить про успішність впровадження охоронних та відтворювальних заходів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку відкривають тренажерний зал з усіма «наворотами». ФОТО
Наступна новина Волинським містом розгулювали лосі
Останні новини
Схожі новини