Волинським студентам пропонують пройти онлайн-практику в ПриватБанку

Волинським студентам пропонують пройти онлайн-практику в ПриватБанку

12 тисяч волинських студентів отримують стипендію на картки ПриватБанку. Фінансова установа пропонує молоді не тільки комфортне банківське обслуговування, але й можливості для розвитку і професійного зростання.

Студентські роки всі називають найкращими. Проте зараз університетська пора - це не тільки молодість і розваги, але й безліч можливостей для реалізації себе і своїх талантів.

Студенти 30 навчальних закладів Волині отримують стипендію у ПриватБанку. 12 тисяч молодих людей щодня користуються банківськими послугами та онлайн-сервісами. Але ПриватБанк надає клієнтам не тільки фінансові послуги, але й цікаві можливості. Так, молодь, яка планує майбутнє у банківській справі або ж вагається з професійним вибором  і хоче спробувати себе у фінансовій сфері, може пройти онлайн-практику у ПриватБанку.

Це унікальна можливість пройти практику, не виходячи з дому. Програма складається з 10 теоретичних та 5 практичних модулів, за які практикант набирає до ста балів. По завершенню кожен випускник онлайн-практики отримує офіційний сертифікат, який за потребою може пред’явити в університеті.

Важливо те, що за такого підходу практика не перетворюється на “відбування” годин “для звіту”: для успішних практикантів вона стає першою сходинкою у кар’єрі. Адже ті, хто пройшов практику із високими балами, зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку та мають шанс отримати престижну роботу у фінансовій установі.

“Фактично, проходячи онлайн-практику, людина навчається всьому тому, чого ми вчимо наших працівників на початку роботи. Оскільки ми найбільш інноваційний банк, така програма не тільки відповідає нашій системі роботи, але й дає розуміння, як працюють банківські програмні комплекси, знайомить із фінансовими послугами та особливостями їх надання саме у ПриватБанку”, - пояснила керівник напрямку Трудових ресурсів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Антоніна Зарубайко.

Проходження онлайн-практики безкоштовне і доступне кожному охочому. Для цього необхідно зареєструватися на сайті practice.privatbank.ua.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Перший» нагородив героїню жовтня Катерину Мойсік. ФОТО
Наступна новина Як волинські лісівники «полюють» на мисливців-порушників. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини