«Працюємо для вас і разом рухаємося до високих результатів», – Роман Романюк

«Працюємо для вас і разом рухаємося до високих результатів», – Роман Романюк

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів підприємцям Ковельщини про сприяння розвитку підприємцям-початківцям та новації
служби зайнятості в цьому напрямку. На базі Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулася щомісячна пресконференція Романа Романюка.

Із 2001 року діє Програма сприяння започаткування власного бізнесу, в рамках якої здійснюють виплату допомоги одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю. За 18 років дії Програми підприємцями стали 17,9 тисячі осіб у Волинській області, допомогу надали на 75,8 мільйона гривень.

Цього року 101 безробітний розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею за сприяння Волинського обласного центру зайнятості. На підтримку ініціатив підприємців-початківців виплатили 2,7 мільйона гривень. 57 % безробітних започаткували підприємницьку діяльність у сфері послуг, 36 % – у торгівлі, 6 % – у рослинництві та 1 %
зайнявся іншими видами підприємницької діяльності.

«Коли безробітна особа виявляє бажання розпочати власну справу, від нас є підтримка в формі надання одноразової допомоги на відкриття підприємницької діяльності. Сума одноразової допомоги на відкриття підприємницької діяльності залежить від місячної виплати допомоги по безробіттю, яка, своєю чергою, залежить від суми заробітної плати, яку отримував безробітний на останньому місці роботи», – розповів Роман Романюк.

Окрім того, директор Волинського обласного центру зайнятості розповів присутнім про послуги, які служба зайнятості надає фізичним особам-підприємцям. Зокрема про підбір персоналу на засадах рекрутингу, компенсацію єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, організацію професійного навчання та робіт тимчасового характеру, проведення семінарів, бліц-навчань, скап-співбесід тощо.

«Цього року компенсацію єдиного внеску за створення нових робочих місць отримали 175 підприємців, які працевлаштували 215 безробітних громадян. Із Фонду
занальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття профінансували 2,3 мільйона гривень. Цим самим ми зменшуємо фінансову завантаженість на підприємця та даємо можливість зосередитися на розвитку бізнесу», – зазначив Роман Романюк.

До слова, 27 серпня розпочалася декада «Підтримка розвитку малого бізнесу», яка триватиме до 8 вересня і полягає в проведенні бліц-навчаннь для підприємців за участі представників Фіскальної служби, Пенсійного фонду та інших структур, які можуть відповісти на актуальні для підприємців запитання.

«Підприємницька діяльність – це ризик, тому важливо, аби людина мала не лише бажання, а й основу для ведення бізнесу. Ми не відпускаємо людей, які стають підприємцями за підтримки служби зайнятості, у вільне плавання. Ми здійснюємо супровід та підтримку в межах їх потреб та наших можливостей», – зазначив Роман Романюк.

«Найважче – зробити перший крок до початку власної справи. Однак із підтримкою служби зайнятості, успішних підприємців, влади можна багато чого досягнути. Ми працюємо для вас і разом рухаємося до високих результатів», – резюмував директор Волинського обласного центру зайнятості.

За матеріалами відділу інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Хроніка пригод Луцька і Волині. Субота, 31 серпня
Наступна новина Як Павло Коцюба з Жидичина на війну ходив. Частина 1
Останні новини
Схожі новини