«Реал» втретє поспіль виграв Лігу Чемпіонів. ВІДЕО

У фінальному поєдинку Ліги Чемпіонів в Києві мадридці здолали «Ліверпуль».

Зустріч на НСК «Олімпійський» у Києві завершилася з рахунком 3:1, пише УНІАН із посиланням на офіційний сайт змагань.

Перший тайм пройшов у рівній і впертій боротьбі, де головною подією стала травма Мохаммеда Салаха, який зіткнувся із Серхіо Рамосом.

Читати також: Родина Криштіану Роналду прилетіла у Київ на власному літаку футболіста. ФОТО

Основні події в грі відбулися після перерви. Спочатку Карім Бензема підставив ногу під м'яч, який воротар «Ліверпуля» намагався вибити в поле, і куля влячила у самий кут воріт - 1:0.

Утім через 4 хвилини Садіо Макне замкнув атаку «Ліверпуля» своїм точним ударом – 1:1.

А потім настав час головного героя матчу – Гаррета Бейла. На 64-й хвилині йому вдався красивий удар «ножицями» – у падінні через себе. А на 83-й Бейл пробив з дальньої дистанції. Воротар спробував зловити м'яч, але втратив його за лінію воріт.

Як відомо, «Реал» та «Ліверпуль» розпочали своє протистояння на НСК «Олімпійський» у Києві о 21:45. На фінал Ліги чемпіонів у столицю України з’їхалися майже 25 тисяч уболівальників з Європи.